Sklep otrzymuje drobne zmiany wizualne w najnowszej aktualizacji

Microsoft udostępnił dzisiaj aktualizację aplikacji Sklep dla uczestników programu Windows Insider, którzy są zapisani do szybkiego kręgu aktualizacji. Nowa wersja sklepu wprowadza drobne zmiany wizualne związane z kartą aplikacji oraz aktualizacjami i pobieraniem aplikacji.

Sklep Windows 10 Mobile

Najnowsza wersja posiada numer 11606.1000.78.0. Drobnej zmianie wizualnej uległ pasek pobierania oraz wybór źródła zrzutów ekranowych. Teraz źródło wybieramy za pomocą rozwijanej listy. Na karcie „Pliki do pobrania i aktualizacje” aplikacje w ostatniej aktywności są teraz oddzielone poziomymi paskami. Zmieniły się również kolory odnośników, które poprzednio były w kolorze wybranego koloru tła motywu a teraz wszystkie są białe – na przykład widoczny na zrzucie po prawej stronie przycisk „Wstrzymaj wszystko” jest teraz w kolorze białym.

Jeżeli zauważyliście inne zmiany lub nowości to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej. Zapraszam do pobierania za pomocą poniższego odnośnika lub kodu QR.

Pobierz Sklep dla Windows 10 i Windows 10 Mobile

QR Sklep Windows

[textblock style=”3″]Aplikację można również zainstalować ręcznie na telefonach z Windows 10 Mobile z rozgałęzienia Threshold 2. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy plik do ręcznej aktualizacji. Plik możecie pobrać z OneDrive. Instrukcja instalacji znajduje się w tym miejscu. Hasło do archiwum to: MSMobile.pl[/textblock]