Sklep otrzymuje drobne zmiany wizualne w najnowszej aktualizacji

Microsoft udostępnił dzisiaj aktualizację aplikacji Sklep dla uczestników programu Windows Insider, którzy są zapisani do szybkiego kręgu aktualizacji. Nowa wersja sklepu wprowadza drobne zmiany wizualne związane z kartą aplikacji oraz aktualizacjami i pobieraniem aplikacji.

Sklep Windows 10 Mobile

Najnowsza wersja posiada numer 11606.1000.78.0. Drobnej zmianie wizualnej uległ pasek pobierania oraz wybór źródła zrzutów ekranowych. Teraz źródło wybieramy za pomocą rozwijanej listy. Na karcie „Pliki do pobrania i aktualizacje” aplikacje w ostatniej aktywności są teraz oddzielone poziomymi paskami. Zmieniły się również kolory odnośników, które poprzednio były w kolorze wybranego koloru tła motywu a teraz wszystkie są białe – na przykład widoczny na zrzucie po prawej stronie przycisk „Wstrzymaj wszystko” jest teraz w kolorze białym.

Jeżeli zauważyliście inne zmiany lub nowości to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej. Zapraszam do pobierania za pomocą poniższego odnośnika lub kodu QR.

Pobierz Sklep dla Windows 10 i Windows 10 Mobile

QR Sklep Windows

[textblock style=”3″]Aplikację można również zainstalować ręcznie na telefonach z Windows 10 Mobile z rozgałęzienia Threshold 2. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy plik do ręcznej aktualizacji. Plik możecie pobrać z OneDrive. Instrukcja instalacji znajduje się w tym miejscu. Hasło do archiwum to: MSMobile.pl[/textblock]

 • DzieX

  Ale pasek postępu pobierania jest mega słaby i mogliby przywrócić poprzednią wersję.

 • Tomek Wolniewicz

  W jednym z zapytań zastanawiałem się jak uruchomić barometr w L950. Otóż są jak się okazało 4 aplikacje które to umożliwiają w tym jedna płatna. Ja używam darmowej aplikacji Barometer. Pokazuje dodatkowo czy idzie na deszcz czy na słońce 🙂 Polecam zainteresowanym 🙂

 • Mariola

  Plik jest zaszyfrowany i by go otworzyć prosi o hasło…?

  • Zgadza się. Odsyłam do treści artykułu.

   • Mariola

    A cha, sorki.

 • nieee… im bardziej poprawiają ten Sklep tym gorzej wygląda! 🙁

  • Konrad Uroda-Darłak

   Przesadzasz – jak dla mnie jest zdecydowanie lepiej niż było.

 • jozin70707

  Opłaca się instalować „nowy sklep”? Działa poprawnie? Bo wizualnie podoba mi się bardziej 🙂

  • Na 930 TH2 działa poprawnie.

  • KaTrzy

   na 950XL TH2 również cacy 🙂

 • Damian

  Taka ciekawostka po zainstalowaniu nowego sklepu na L735 TH2 .420 W10M zaczął się inaczej zachowywać dotychczas powiadomienia, które otrzymywałem z facebooka zamieniły się na powiadomienia z facebooka (beta), aplikacja nc+ go, która dotychczas milczała teraz informuje mnie czy połączenie internetowe jest wi fi czy z sieci. Telefon ogólnie jakby przyspieszył. Wygląda na to, że poza ładnym wyglądem sklep też zadziałał pozytywnie na cały system. Takie moje spostrzeżenie po zainstalowaniu nowego sklepu.

 • Michał Jasiński

  Piękna, zajebista L930 tylko jak sobie radzi z najnowszym buildzie. i jaka jest najlepsza ochrona na wyświetlacz. bo mam małe ryski na wyświetlaczu i proszę o pomoc
  . 😉

 • Damian

  Sklep cały czas pokazuje takie aktualizacje ale nie można ich zainstalować. Można coś z tym zrobić aby się to nie wyświetlało??

  • Być może nie byłoby problemu gdybyś nie przywracał kopii zapasowej.

   • Damian

    Dziś zrobię HR bez przywracania kopi i dam znać co i jak bo po poprzednim mam wrażenie że jest tak samo jak wcześniej + te nieszczęsne aktualizacje.

   • Damian

    Dobra zrobiłem HR bez przywracania kopii zapasowej i totalna kaszana. Mało, że dalej pokazuje te durne aktualizacje to przy próbie zainstalowania czegokolwiek na karcie SD telefon się zawiesza i nie idzie go wyłączyć. Dopiero wyciągnięcie baterii pomaga. Także robię znowu HR ale z przywróceniem kopii ponieważ i tak jest to samo ale system lepiej działa.

   • Damian

    Czy tak czy tak robiłem HR telefon wykładał się na instalowaniu aplikacji. W końcu na komputerze zrobiłem format karty (zwykły nie szybki) później zrobiłem HR bez przywracania kopii zapasowej. Spostrzeżenie ta kompilacja systemu .420 nie radzi sobie z instalacją aplikacji na karcie SD jeśli w kolejce czeka więcej niż 10 aplikacji wtedy się zawiesza i trzeba resetować tel. bo inaczej wyłączyć się nie da. Potem chce skanować kartę SD itd. W końcu udało mi się przywrócić system i aplikacje i wszystko działa O.K Nie znikł problem z tymi 6 aktualizacjami tyle tylko, ze teraz pokazuje monit: „problem jest po naszej stronie spróbuj ponownie później” także czekam do kolejnej aktualizacji 🙂