Sklep otrzymuje drobne zmiany wizualne w najnowszej aktualizacji

Wczoraj w wieczornych godzinach Microsoft udostępnił aktualizację Sklepu w kręgu Release Preview. Najnowsza aktualizacja podnosi wersję aplikacji do numeru 11611.1001.6.0. Tym razem oprócz zmiany numerka pojawiły się również drobne zmiany wizualne. Na końcu artykułu zamieszczam odnośnik do pobrania pliku instalacyjnego dla wszystkich zainteresowanych.

Aktualizacja Sklepu Windows 10 Mobile

Zmiany zauważone przeze mnie w nowej wersji Sklepu:

  • Na karcie aplikacji usunięto rozmyte tło pod ikoną aplikacji.
  • Na karcie aplikacji nazwa aplikacji została pogrubiona.
  • Na karcie aplikacji zmieniono kolor gwiazdek na kolor aktywnego akcentu.
  • Na karcie aplikacji tuż przed recenzjami znajduje się opcja umożliwiająca ocenę sklepu.
  • Możliwość dodania recenzji sklepu pojawiła się również w głównym menu sklepu.
  • Poprawiono wyświetlanie naszej aktualnej pozycji. Zrzut po lewej stronie informuje błędnie o tym, że znajdujemy się na Stronie głównej podczas kiedy powinna być wyświetlana informacja o tym, że jesteśmy w kategorii Gry.

Jeżeli zauważyliście inne poprawki lub nowości to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej. Na tę chwilę aktualizacja jest dostępna wyłącznie w kręgu Release Preview, ale przygotowałem dla Was plik do ręcznej instalacji, dzięki czemu możecie wgrać najnowszą wersję sklepu na oficjalnej wersji systemu czy też w testowym rozgałęzieniu RS2. Zestawienie aktualnych aktualizacji aplikacji z tego tygodnia znajdziecie w tym artykule.

Pobierz Sklep 11611.1001.6.0