Sklep Microsoft USA: Lumia 950 gratis, 150$ za starszą Lumię

Wczoraj sklep internetowy Microsoft Kanada ogłosił wyjątkowo ciekawą promocję na zakup Lumii 950 XL. Kupując model 950 XL otrzymujemy mniejszą Lumię 950 gratis. Kilka godzin później dołączył do niego odział amerykański.

Zakup dwóch Lumii w cenie jednej to bez wątpienia najlepsza jak do tej pory z promocji. Za 649 $ bez sales tax i kosztów przesyłki (odpowiednik 2550 zł netto) otrzymujemy 2 flagowe telefony:

Promocja USA

Promocja dotyczy wyłącznie obywateli USA, Kanady i Puerto Rico i jest ograniczona czasowa do 1 maja br. Dodatkowo, oddając w pełni sprawną Lumię 920, 925 lub 1020 otrzymamy rabat w wysokości 150 dolarów. Ta promocja obowiązuje z kolei do końca czerwca br.

Pozostaje tylko mieć nadzieję, że jeżeli taki model sprzedaży sprawdzi się na kontynencie amerykańskim to przeniesiony zostanie również do sklepów MS na terenie Unii Europejskiej. Polski Sklep MS pod kątem promocji świeci jak na razie pustkami a ceny niestety są wyższe o kilkaset złotych od aktualnych cen rynkowych (zobacz nasz ostatni artykuł o promocji w sieci Saturn).

Źródło: Microsoft Store USA