Sklep Microsoft USA: Lumia 950 gratis, 150$ za starszą Lumię

Wczoraj sklep internetowy Microsoft Kanada ogłosił wyjątkowo ciekawą promocję na zakup Lumii 950 XL. Kupując model 950 XL otrzymujemy mniejszą Lumię 950 gratis. Kilka godzin później dołączył do niego odział amerykański.

Zakup dwóch Lumii w cenie jednej to bez wątpienia najlepsza jak do tej pory z promocji. Za 649 $ bez sales tax i kosztów przesyłki (odpowiednik 2550 zł netto) otrzymujemy 2 flagowe telefony:

Promocja USA

Promocja dotyczy wyłącznie obywateli USA, Kanady i Puerto Rico i jest ograniczona czasowa do 1 maja br. Dodatkowo, oddając w pełni sprawną Lumię 920, 925 lub 1020 otrzymamy rabat w wysokości 150 dolarów. Ta promocja obowiązuje z kolei do końca czerwca br.

Pozostaje tylko mieć nadzieję, że jeżeli taki model sprzedaży sprawdzi się na kontynencie amerykańskim to przeniesiony zostanie również do sklepów MS na terenie Unii Europejskiej. Polski Sklep MS pod kątem promocji świeci jak na razie pustkami a ceny niestety są wyższe o kilkaset złotych od aktualnych cen rynkowych (zobacz nasz ostatni artykuł o promocji w sieci Saturn).

Źródło: Microsoft Store USA

 • Nylu

  150 dolców za 925 to dobra cena bo za 150 euro można kupić 930

 • Andrzej S

  A to już L1320 nie skupują ? toż to cudowny telefon jak widać ;D

 • Pazuzu
  • Uruchom aplikację Telefon lub Wiadomości i wybierz opcje blokowania.

   • Pazuzu

    Ale to jest zaczajone, mogliby dać skrót gdzieś w systemie.

 • Mateusz Jagiełło

  Haha MS w polsce sobie na to nie pozwoli nie ma szans za biedny kraj

 • wania

  Akcja promocyjna by podnieść sztucznie statystyki sprzedanych Lumi, bo jak wiemy, statystyka ta jest tragiczna! Jednak sama promocja jakk najbardziej ok.

  • Darek

   Myślę że tragiczna jest tylko z jednego powodu. Z powodów braków aplikacji i gier w Lumiach. ;). Teraz na to się patrzy.. Skończyły się czasy gdzie ludzie patrzyli tylko na to że telefon dzwoni i wysyła sms i robi zdjęcia. Chociaż w Lumiach są aplikacje i gry. Ale nadal jest to za mała liczba odnośnie Androida czy iOSa. Nawet w Lumiach nie ma uniwersalnego Facebooka i Messengera. To o czym my tu gadamy. Podobno ma być. Już są testy Messengera beta. Ale czy on wyjdzie z bety w ogóle tego nie wiadomo. Będzie to samo co z Instagramem. 2 bety instagrama w sklepie ;). I teraz która jest nowsza ;p.

 • P PP

  Pelny irytacji bo glupia apka wyglada jak ociosana siekiera żeby tylko byla w porównaniu z ta na androida. Marzenia, obietnice… Cos widze czarny koniec tego. Zaczynają już rozdawać LOL. Jak sie nie da sprzedać to może wezmą za darmo. Czekać tylko az zaczną dopłacać haha. Kocham swoja 930tke ale oprocz wyglądu to większy kalkulator jak sie nie wiesza. Szczerze to to nic nie oferuje oprocz zajecia dla znudzonych (zajecia resetowaniem telefonu) ?

  • Darek

   Gdzieś czytałem że MS powiedział że jak im nie wyjdzie z Lumią. To zaktualizują je do Androida. I nie będzie to żadnym problemem. W końcu Launcher mają oraz ekran odblokowywania też w sklepie play. Artykuł był pisany 2 Kwietnia. Wiec nie liczę na Prima Aprilis ;).

 • Wiktor

  Czy ktoś czytał warunki zwrotu? Chodzi mi o to jak oni zwrócą te 150$, na konto MS? Co za to będzie można kupić? Tylko ze sklepu MS, bo na pewno gotówki do reki nie dostanę.