Polski sklep HP wprowadził do sprzedaży akcesoria dla telefonu HP Elite x3

HP Elite x3 to flagowy telefon z systemem Windows 10 Mobile. Dostępny jest w kilku pakietach, z czego najtańszy kosztuje 3499 zł. Im droższy pakiet tym więcej dodatków znajdziemy w opakowaniu. W najdroższej wersji, której cena wynosi 3999 zł oprócz samego telefonu znajdziemy również stację dokującą HP Desk Dock. Polski sklep HP poszerzył swoją ofertę i udostępnił dodatkowe akcesoria dla telefonu HP Elite x3.

Na stronie sklepu HP możecie również zamówić telefon HP Elite x3 w dwóch wersjach. Tańsza nie zawiera stacji dokującej HP Desk Dock, której przewidywana cena wynosi 680 zł. Na tę chwilę stacja nie jest dostępna w sklepie.

Poniżej przedstawiam aktualną ofertę sklepu HP z akcesoriami dla telefonu HP Elite x3. Być może w niedługim czasie asortyment sklepu zostanie poszerzony o kolejne pozycje ponieważ akcesoriów dedykowanych dla tego telefonu jest znacznie więcej.

Nie wszystkie pozycje są dostępne na stanie magazynowym. Część z nich jak np. tańsza wersja HP Elite x3 czy bezprzewodowa ładowarka są dostępne wyłącznie na zamówienie. Jeżeli trafiliście na ofertę dedykowanych akcesoriów HP w niższych cenach to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej.