• Android
  • Komentarze: 59

Czy tak będzie wyglądać Samsung Galaxy S9?

W marcu tego roku Samsung zaprezentował flagowe telefony Galaxy S8 oraz Galaxy S8+. Od dłuższego czasu w sieci krążą informacje dotyczące wyglądu jak i specyfikacji technicznych. Dzisiaj pojawił się render, który rzekomo przedstawia nowe oblicze flagowca Galaxy S9.

Jeżeli powyższe rendery okażą się prawdziwe to Samsung w przypadku telefonu Galaxy S9 postanowił wykorzystać sprawdzoną konstrukcję znaną z modelu Galaxy S8. Dzięki zmniejszeniu dolnej ramki urządzenia będą mniejsze od obecnych modeli przy zachowaniu ekranów o tych samych przekątnych. W tylnej części pojawił się podwójny aparat oraz czytnik linii papilarnych, który znajduje się tuż pod aparatem.

W telefonach Galaxy S9 oraz S9+ prawdopodobnie zobaczymy nowszy procesor Exynos 9810 w Europie. W Stanach będzie dostępny procesor Snapdragon 845. Podstawowa wersja telefonu zostanie wyposażona w 4GB pamięci RAM oraz w 6GB w wersji z plusem. Nie wiadomo czy w telefonie znajdzie się zupełnie nowy aparat czy będą to jedynie udoskonalone obiektywy z telefonu Note8. Rozkład klawiszy pozostanie taki sam jak w przypadku poprzedników.

Zakrzywione wyświetlacze pomimo swojej delikatności wyglądają rewelacyjnie i dobrze, że Samsung postanowił ponownie je wykorzystać w najnowszych produktach. Nowe smartfony prawdopodobnie zostaną oficjalnie zaprezentowane w marcu przyszłego roku podczas targów Mobile World Congress.

Źródło: MSPoweruser