Samsung Galaxy S8 zadebiutuje wkrótce w sklepach Microsoft

Microsoft rozpocznie sprzedaż specjalnej wersji telefonu Samsung Galaxy S8 oraz Samsung Galaxy S8+ z systemem Android za pośrednictwem swoich sklepów. Pewnie spojrzeliście na kalendarz upewniając się czy dzisiaj na pewno nie jest pierwszy kwietnia. Microsoft chce dostarczać swoje usługi wszystkim użytkownikom niezależnie od tego na jakim urządzeniu pracują, dlatego tego typu działanie ma na celu zwiększenie świadomości marki wśród użytkowników urządzeń mobilnych.

Specjalna wersja telefonu Samsung Galaxy S8 będzie posiadać fabrycznie zainstalowany pakiet aplikacji Microsoft. Użytkownik kupując smartfon w sklepie Microsoft otrzyma w standardzie takie usługi jak Cortana, Office, OneDrive oraz Outlook. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby pobierać dodatkowe aplikacje ze Sklepu Google. Warto również przypomnieć, że flagowy produkt Samsunga będzie posiadał odpowiednik funkcji Continuum o nazwie Samsung DeX.

Samsung Galaxy S8 w edycji Microsoft będzie dostępny w sklepach począwszy od 21 kwietnia. Przedsprzedaż powinna ruszyć w niedługim czasie, ale na tę chwilę oferta zakupu nie jest jeszcze widoczna na stronach sklepów Microsoft w różnych częściach świata.

Pamiętajcie, że na tę chwilę informacja nie została oficjalnie potwierdzona przez Microsoft więc należy podejść do tej informacji z odpowiednim dystansem. Jeżeli korporacja z Redmond wprowadzi do sprzedaży w swoim sklepie urządzenie z systemem Android to czy według Was będzie to dobre posunięcie?

Źródło: WindowsCentral