• Android
  • Komentarze: 3

Samsung Galaxy Note8 również trafia do sklepu Microsoft Store

Microsoft wprowadził kolejny telefon z systemem Android do amerykańskiego sklepu online Microsoft Store. Do tej pory w sklepie pojawiły się już telefony Galaxy S8, Galaxy S8+ oraz Razer Phone. Do tej grupy dołączył teraz flagowy smartfon Samsung Galaxy Note8.

Smartfon, podobnie jak modele S8 oraz S8+, niczym nie różni się od modeli dostępnych w innych sklepach. Tym razem Amerykanie również postanowili zareklamować aplikację Microsoft Launcher, którą polecają zainstalować na nowym telefonie Note8. Być może Microsoft idąc za ciosem rozszerzy w niedługim czasie ofertę telefonów z systemem Android na stronie swojego sklepu. Jakie modele chcielibyście tam zobaczyć?

W chwili obecnej Galaxy Note8 jest dostępny wyłącznie w amerykańskiej sklepie online Microsoft Store w cenie $929.99. Nie wiadomo czy telefony modele Galaxy oraz Razer zostaną udostępnione również w innych krajach w sklepach Microsoft. Klienci tak czy inaczej mogą wybrać dowolny sklep tym bardziej, że telefony dostępne w Microsoft Store nie różnią się niczym od modeli dostępnych w innych sklepach.