Samsung ATIV S otrzymuje aktualizację Windows Phone 8.1 Update 1

Doskonała wiadomość dla posiadaczy telefonów Samsung ATIV S. Jak informuje portal WindowsMania.pl wczoraj rozpoczęło się rozsyłanie aktualizacji Windows Phone 8.1 Update 1 dla posiadaczy tego modelu. Jeżeli posiadasz smartfon Samsung ATIV S to koniecznie sprawdź czy czeka na Ciebie nowe oprogramowanie.

Samsung ATIV S - system Windows Phone 8.1 Update 1

Najnowsza wersja systemu posiada numer 8.10.14176.243. Aktualizacja przeznaczona jest wyłącznie dla telefonów, które nie są zapisane do programu Preview for Developers. Szczegółowa lista zmian dla systemu Windows Phone 8.1 Update 1 znajduje się w tym artykule. Oprócz zmian w systemie pojawiły się również nowsze sterowniki radia co może sugerować, że jest to oficjalna aktualizacja przygotowana przez firmę Samsung.

Do tej pory aktualizację WP8.1 Update 1 otrzymał jedynie telefon Lumia 930. System ten znajduje się również fabrycznie w smartfonach Lumia 730 Dual SIM, Lumia 735 oraz Lumia 830. Koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej czy otrzymaliście aktualizację!

Źródło: WindowsMania.pl

 • Kamil Skowroński

  Stary Samsung który nawet miał nie dostać 8.1 szybciej niż Lumie dostaje 8.1 Update 1? LOL

  • Z reguły aktualizacje dla Lumii pojawiają się nieco później ze względu na to, że wraz z systemem operacyjnym aktualizowane jest również oprogramowanie.

 • Konrad Uroda-Darłak

  Klasyk, wydać 2 aktualizacje na raz, zamiast każdą po kolei.

 • pionner

  Jakie jest zazwyczaj opóźnienie w aktualizacji dla Lumii?

  • Nie pamiętam dokładnie jak to wyglądało w przypadku poprzednich aktualizacji ale raczej były to tygodnie a nie dni.

 • Kinga Molinda

  Co z tego ze jest akutalizacja jak ja do tej pory nie mialam jej na swoim telefonie .co chwile sprawdzam aktualizacje i niema. Da sie jakos samemu zaktualizowac? Skoro 3 miesiace temu wyszla aktualizacja do tych telefonow i rozsylali .