Rusza nowa promocja na stację dokującą HD-500 przy zakupie telefonu 950 lub 950 XL

Microsoft przygotował nową promocję dla osób, które zamierzają kupić telefon Lumia 950 lub Lumia 950 XL. Po zakupie telefonu wystarczy wykonać kilka prostych kroków aby odebrać bezpłatną stację dokującą Microsoft HD-500 o wartości 399zł. Promocja startuje dzisiaj i będzie dostępna do 30 czerwca 2016.

Jak można skorzystać z oferty?

  • Krok 1. Otwórz aplikację Lumia Offers, która została zainstalowana fabrycznie w smartfonach Lumia 950 i 950 XL. Jeśli aplikacja ta nie została zainstalowana, można ją pobrać ze sklepu Windows Store. Następnie należy się w niej zalogować i zaakceptować warunki regulaminu.
  • Krok 2. Wybierz „Stacja dokująca” na liście „Dostępnych ofert”.
  • Krok 3. Wpisz swój adres e-mail i kliknij „dalej”, by otrzymać wiadomość e-mail z indywidualnym łączem promocyjnym.
  • Krok 4. Kliknij łącze i wykonaj polecenia w celu zamówienia stacji dokującej z lokalnego, internetowego sklepu firmy Microsoft. Szczegółowe informacje znaleźć można w Regulaminie.

Sprawdziłem i promocja nie jest jeszcze widoczna w aplikacji Lumia Offers na moim telefonie Lumia 950 XL. Być może pojawi się w niedłguim czasie lub będzie dostępna wyłącznie na nowych telefonach Lumia.

Jeżeli zamierzacie kupić telefon Lumia 950 lub Lumia 950 XL to możecie również skorzystać z pozostałych ofert:

Jeżeli w Waszym telefonie zabrakło aplikacji Lumia Offers to możecie ją pobrać korzystając z poniższego odnośnika lub kodu QR.

Kod QR

Źródło: Microsoft