• Gry
  • Komentarze: 0

Rewelacyjna gra Ice Age Village w nowej wersji 1.2 dla telefonów Windows Phone 8

Od dłuższego czasu w sklepie Windows Phone dostępna jest rewelacyjna gra Ice Age Village dla wszystkich smartfonów z systemem Windows Phone 8. Dwa dni temu pojawiła się kolejna aktualizacja a wszystkich tych, którzy jeszcze nie pobrali zapraszam do sklepu ponieważ gra jest dostępna bezpłatnie.

Ice Age Village 1.1.0.0 Windows Phone 8 - aktualizacja

Celem gry jest pomoc głównym bohaterom epoki lodowcowej w budowaniu wioski dla wszystkich zwierzątek żyjących w świecie lodu. Dopracowana grafika, ciekawe zadania oraz dodatkowe mini gry to gwarantowane godziny przy naszym smartfonie Windows Phone 8.

Ice Age Village - Windows Phone 8

Ice Age Village - Windows Phone 8

Jedyną przeszkodą dla młodszych graczy może być brak polskiego języka. Jednak według mnie słownictwo nie jest trudne i po kilku chwilach spędzonych z grą będziemy w stanie poruszać się po jej zakamarkach. Oczywiście wymagana jest podstawowa znajomość języka angielskiego.

Jak już wspomniałem wcześniej gra jest dostępna bezpłatnie. Po wejściu do sklepu w grze na dole ekranu zobaczymy reklamy, które w żaden sposób nie będę przeszkadzać w kontynuowaniu gry.

Pobierz grę [label style=”1″]Ice Age Village[/label] ze sklepu Windows Phone

Ice Age Village - sklep Windows PhoneKod QR - Ice Age Village