• Gry
  • Komentarze: 0

Retro Runners – czyli kolejny endless runner w oprawie retro

Do sklepu Windows Phone dołączyła kolejna gra z gatunku endless runner czyli biegu bez końca. Jeżeli masz już dosyć takich tytułów jak Temple Run czy Subway Surfers to koniecznie spróbuj gry Retro Runners, która w przeciwieństwie do pozostałych popularnych runnerów posiada grafikę wzorowaną na 8 bitowy styl.

W grze bierzemy udział w zawodach sportowych a dyscypliną główną jest bieg przez płotki z dodatkowymi przeszkodami. Do dyspozycji mamy aż trzy pasy na bieżni ale i to może okazać się za mało kiedy przyjdzie nam omijać nie tylko płotki, innych zawodników ale również inne przeszkody. W trakcie biegu odnawiamy nasze siły za pomocą przechwytywania bidonów z wodą, które są dostarczane przez osoby stojące z boku toru.

Sterowanie w grze jest bardzo proste ale nieco inne niż w pozostałych grach. Ekran został podzielony na dwie części – lewa strona służy do zmiany toru biegu a prawa, mniejsza część służy do skakania.

Gra jest przeznaczona dla telefonów Windows Phone 8. Retro Runners możecie pobrać bezpłatnie ze sklepu Windows Phone klikając w poniższy odnośnik lub skanując kod QR.

Retro Runner

Cena: bezpłatne

Wydawca: Countryside Games

Pobierz Retro Runners na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR