Recenzje aplikacji w Sklepie Windows Phone posiadają teraz dodatkowe informacje

Microsoft wprowadził drobną poprawkę do Sklepu Windows Phone na telefonach z systemem Windows Phone 8.1. Przeglądając recenzje aplikacji dowiemy się nie tylko tego ile gwiazdek otrzymała dana aplikacja oraz czy przypadła do gustu recenzentowi. Teraz poznamy również wersję opiniowanej aplikacji, model telefonu osoby dodającej opinię oraz datę dodania.

Recenzje w Sklepie Windows Phone

Po wejściu do recenzji zobaczymy obok gwiazdek dodatkowe informacje. Teraz dokładnie będziemy wiedzieć do jakiej wersji została wystawiona recenzja oraz jaki telefon posiada recenzent. Dodatkowo poznamy również datę dodania opinii.

Powyższe informacje pomogą zarówno użytkownikom jak i twórcom aplikacji. Osoby, które będą chciały zainstalować aplikację np. sprawdzą czy błędy opisane w recenzjach dotyczą wersji, którą chcą pobrać. Programiści z kolei będą mogli dokładnie sprawdzić i zdiagnozować błędy na podstawie tych informacji.

Moim zdaniem jest to krok w dobrą stronę. Czy sugerujecie się recenzjami przed pobraniem nowych aplikacji ze Sklepu Windows Phone?