• Gry
  • Komentarze: 2

Rayman Fiesta Run z osiągnięciami Xbox ląduje w Sklepie Windows Phone

W Sklepie Windows Phone pojawiła się nowa gra Rayman Fiesta Run. Jest to kolejna część przygód Rayman’a, który tym razem przemierza zupełnie nowe lokalizacje. Ekipa z Montrealu postanowiła pójść za ciosem, oferując wszystkim właścicielom urządzeń mobilnych to, co stało za sukcesem pierwowzoru.

Rayman Fiesta Run dla Windows Phone

Zabawa dla pojedynczego gracza nie odbiega znacząco od tego, co już znamy. Głównym bohaterem jest tytułowy Rayman, który biegnie przed siebie. Naszym zadaniem jest odpowiednie wciskanie wirtualnych przycisków widocznych na ekranie naszego telefonu, tak aby protegowany bezpiecznie dotarł do końca poziomu.

Kampania dla pojedynczego gracza składa się aż z siedemdziesięciu pięciu poziomów, z których niemal każdy wnosi coś nowego do zabawy. Raz są to nowe rodzaje przeszkód tudzież przeciwników, innym razem nowe umiejętności Raymana.

Gra, podobnie jak poprzednik, posiada fenomenalną oprawę zarówno graficzną jak i dźwiękową. Na tę chwilę gra nie jest dostępna w naszym regionie i w związku z tym nie wiadomo ile będzie kosztować. Rayman powinien być dostępny w ciągu kilku kolejnych dni dla telefonów z systemem Windows Phone 8.

Rayman Fiesta Run

Cena: 8,99zł

Wydawca: Ubisoft

Pobierz Rayman Fiesta Run na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR