Przygotuj się na Zimowe Igrzyska Olimpijskie z aplikacją Sochi 2014 Results

Do rozpoczęcia XXII Zimowych Igrzysk Olimpijskich zostało już niewiele czasu bowiem niecałe dwa tygodnie. Zawody odbędą się w rosyjskiej miejscowości Soczi w dniach od 7 do 23 lutego. Przygotuj się już teraz instalując oficjalną aplikację Sochi 2014 Results dla telefonów Windows Phone przygotowaną przez Komitet Organizacyjny Soczi 2014.

Soczi 2014 Windows Phone

Oficjalna aplikacja Sochi 2014 Results zapewnia szczegółowe informacje programu sportowego XXII Zimowych Igrzysk Olimpijskich i XI Zimowych Igrzysk Paraolimpijskich. Zainstaluj aplikację i śledź na bieżąco wyścigi o medale w czasie rzeczywistym. Aplikacje oferuje szybki i łatwy dostęp do wyników oraz harmonogramu poszczególnych konkurencji.

Wyniki Soczi 2014 oferują również możliwość wyboru własnego kraju oraz zaznaczenia dyscyplin, które nas interesują. W ten sposób będziemy otrzymywać powiadomienia typu Push na ekranie naszego telefonu kiedy pojawi się nowa informacja o naszych ulubionych sportowcach.

Aplikacja została przygotowana dla wszystkich telefonów z systemem Windows Phone. Producenci nie zapomnieli również o starszych telefonach pracujących pod kontrolą systemu Windows Phone 7.5 oraz Windows Phone 7.8.

Sochi 2014 Results

Cena: bezpłatne

Wydawca: Sochi 2014 Organizing Committee

Pobierz Sochi 2014 Results na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR