Przygotuj się na system Windows 10 Mobile w Twoim telefonie

Jeszcze w tym roku otrzymamy możliwość aktualizacji naszych telefonów Windows Phone 8.1 do najnowszej wersji systemu Windows 10 Mobile. Od blisko pół roku osoby, które przystąpiły do programu Windows Insider mogą testować nowe mobilne okienka. Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji sprawdzić jak funkcjonuje system Windows 10 Mobile to już teraz możecie poznać jego funkcje.

Emulator Windows 10 Mobile

Teraz wszystkie osoby, które nie chciały aktualizować swoich telefonów do testowej wersji systemu Windows 10 Mobile mogą sprawdzić jego funkcje za pomocą specjalnego emulatora przygotowanego przez Microsoft. Dzięki niemu poznacie najważniejsze funkcje nowego systemu takie jak wiadomości, Sklep Windows, personalizacja telefonu, robienie zdjęć czy nowa nawigacja Mapy Windows.

Dodatkowo możemy sprawdzić jak działa system na komputerach oraz na tabletach. Aby sprawdzić najnowsze funkcje systemu Windows 10 Mobile wystarczy wejść na poniższą stronę:

[textblock style=”1″]https://www.microsoft.com/pl-pl/windows/emulator[/textblock]

Przypominamy, że system Windows 10 Mobile będzie dostępny dla wszystkich telefonów z systemem Windows Phone 8.1 z oprogramowaniem Lumia Denim. Nie wszystkie funkcje będą dostępne na wszystkich telefonach – niektóre z nich będą wymagały nowszego sprzętu bądź też nowego oprogramowania, które pojawi się w przyszłości. Możliwości uaktualnienia urządzeń z systemem Windows Phone 8.1 do systemu Windows 10 mogą być różne w zależności od producenta OEM lub operatora sieci komórkowej.

Źródło: Microsoft