Przesłuchaj i pobierz dzwonki z najnowszej Lumii 730, 735 oraz 830

Jeżeli lubicie personalizować swój telefon a obecne dzwonki już nieco Wam się znudziły to z pomocą nadchodzi Nokia Design Team, który opublikował wszystkie najnowsze dzwonki, które zadebiutowały wraz z telefonami Lumia 730, Lumia 735 oraz Lumia 830. Przed pobraniem możemy przesłuchać każdy dzwonek a kiedy nam wpadnie któryś w ucho to możemy go pobrać.

Ze strony Conversations dowiadujemy się, że tegoroczne dzwonki przygotowali Tapio Hakanen oraz Aleksi Eeben, którzy są odpowiedzialni za tworzenie nowych dźwięków. W zestawie znajduje się aż 31 dźwięków, wśród których znalazły się krótkie dźwięki nadające się na powiadomienia SMS czy e-mail oraz dzwonki. Poniżej prezentuję kilka z nich. Jeżeli przypadną Wam do gustu to na końcu artykułu znajdziecie odnośnik do strony SoundCloud.

Więcej dźwięków od Nokia Design Team znajdziecie na stronie SoundCloud. Czy spodobały Wam się jakieś dzwonki? Jeżeli tak to napiszcie w komentarzach poniżej.

Uprzedzając Wasze pytania odnośnie tego w jaki sposób ustawić dzwonek w telefonie to wystarczy podłączyć telefon do komputera i wgrać nowe dzwonki do folderu Ringtones. Alternatywnie możecie skorzystać z poniższej aplikacji.

Pobierz Zrób dzwonek na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR

Źródło: Conversations