Przenośna, podwójna ładowarka Microsoft DC-32, DC-33 oraz DC-34

W ostatnim czasie Microsoft zaprezentował nowe przenośne ładowarki, które umożliwiają jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń. Podwójne ładowarki Microsoft DC-32, Microsoft DC-33 oraz Microsoft DC-34 według producenta posiadają zbliżoną szybkość ładowania do ładowarki sieciowej AC-60E.


Podwójna ładowarka Microsoft

Dzięki temu, że ładowarki są w stanie ładować niemalże tak samo szybko jak ładowarka sieciowa to nawet krótkie doładowanie wydłuży zatem całkiem sporo czas dalszej obsługi urządzenia.

Możemy ładować jednocześnie dwa urządzenia jak np. telefon i tablet. Ładowarka pozwoli Ci również naładować wiele innych urządzeń bez konieczności kupowania nowych przewodów, gdyż oba gniazda wyposażone są w standardowy interfejs USB.

Ładowarka w pełni naładowana w pełni pozostawiona na kilka miesięcy będzie w dalszym ciągu posiadać wydajność ok 80% mocy. Ponadto znajdujący się u góry wskaźnik LED umożliwia szybką i wygodną kontrolę stanu naładowania baterii.

Microsoft DC-32, DC-33, DC-34

Ładowarka jest dostępna w trzech modelach DC-32, DC-33 oraz DC-34, które posiadają odpowiednio pojemność 5200 mAh, 9000 mAh oraz 12000 mAh. Na tę chwilę nie są znane ceny w Polsce ale w Stanach Zjednoczonych będziemy musieli odpowiednio zapłacić 35 USD, 45 USD oraz 55 USD.

Czy po premierze w Polsce kupicie taką ładowarkę dla siebie? Jeżeli tak to jaka pojemność będzie dla Was odpowiednia?

Źródło: Lumia Conversations