Przekaż moje dane, Lumia Video Trimmer oraz Przesyłanie filmów zaktualizowane

Microsoft zaktualizował kolejne aplikacje w Sklepie Windows Phone. Nową wersję otrzymały aplikacje Przekaż moje dane, Lumia Video Trimmer oraz Przesyłanie filmów. Pierwsza służy do przekazywania kontaktów z naszych starych telefonów do nowych z rodziny Lumia. Za pomocą drugiej dotniemy nasze filmy a ostatnia pozwoli na podzielnie się nimi z naszymi znajomymi. Zapraszam do aktualizacji.

Pobierz Przekaż moje dane na Windows Phone

Program Przekaż moje dane to szybki i prosty sposób kopiowania kontaktów z praktycznie dowolnego telefonu (Symbian, Android, iOS, BlackBerry, Windows Phone i inne) do nowego telefonu z systemem Windows Phone za pośrednictwem technologii Bluetooth. Niektóre telefony — w tym wiele telefonów Lumia — mogą też mieć możliwość przenoszenia wiadomości tekstowych i zdjęć. Program Przekaż moje dane kopiuje wszystkie kontakty do Windows Phone People Hub, skąd w łatwy sposób możesz dzwonić, mailować, rozmawiać lub obserwować znajomych w ulubionej sieci społecznościowej. W obsługiwanych telefonach kontakty i wiadomości można przenieść na kartę SD i z karty SD.

Niestety nie wiadomo jakie nowości zostały wprowadzone do najnowszej wersji 6.0.5.0.

sklep Windows PhoneKod QR

 

Pobierz Lumia Video Trimmer na Windows Phone

W prosty sposób możesz skracać filmy nakręcone telefonem Lumia. Po prostu przeciągnij suwak do punktu początkowego i końcowego, po czym użyj precyzyjnych elementów sterowania, aby co do sekundy ustawić długość fragmentu.

Gdy skończysz, zapisz film w telefonie lub prześlij go i udostępnij przez Wi-Fi lub sieć komórkową (ale najpierw sprawdź opłaty za przesył danych u swojego operatora).

Najnowsza wersja 2.1.1.2 dodaje obsługę większej ilości urządzeń.

sklep Windows PhoneKod QR

 

Pobierz Przesyłanie filmów na Windows Phone

Ta aplikacja wspomaga szybkie i proste udostępnianie filmów znajomym i działa ze wszystkimi filmami nagranymi za pomocą telefonów Lumia z systemem Windows Phone 8. Wystarczy wybrać film w aplikacji Zdjęcia i udostępnić go lub przesłać po nagraniu i przycięciu za pomocą Lumia Video Trimmer, korzystając z opcji udostępniania.

Udostępnij swój film za pośrednictwem sieci Wi-Fi lub komórkowej, ale najpierw sprawdź opłaty naliczane przez operatora.

Najnowsza wersja 2.1.3.2 dodaje obsługę większej ilości urządzeń.

sklep Windows PhoneKod QR