Przechwytuj wizytówki z najnowszą wersją aplikacji Office Lens

Dzisiaj w Sklepie Windows Phone pojawiła się kolejna aktualizacja aplikacji Office Lens. Dzięki tej aplikacji zmieniamy aparat naszego telefonu w przenośny skaner. Aplikacja Office Lens przycina i ulepsza obrazy tablic i dokumentów, sprawia, że stają się czytelne, i zapisuje je w programie OneNote. Najnowsza wersja znacząco przyspiesza przetwarzanie obrazów.

Office Lens Windows Phone

Aplikacja Office Lens to jak skaner w kieszeni. Magicznie zmienia notatki z tablic do postaci cyfrowej. Zawsze znajdziesz ważne dokumenty i wizytówki. Zapisuj pomysły i rób zdjęcia na później. Nie zgubisz już przepisów ani zapisków na karteczkach!

Co nowego w Office Lens 1.3.3601.0?

  • Obrazy są przetwarzane szybciej, zwłaszcza na tańszych urządzeniach
  • Tryb wizytówki: wprowadzono funkcję eksperymentalną, która pozwala na przechwytywanie wizytówek i wyodrębnianie zawartych w nich informacji o kontakcie do programu OneNote. Informacje o kontakcie są również zapisywane jako plik VCF, który można otworzyć za pomocą programu OneNote na komputerze lub telefonie i dodać do listy kontaktów. Obecnie ta funkcja działa najlepiej w przypadku wizytówek w języku angielskim.

Aplikację możecie pobrać bezpłatnie ze Sklepu Windows Phone. Kompatybilne są telefony z systemem Windows Phone 8 oraz Windows Phone 8.1.

Pobierz Office Lens na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR