ProShot ponownie dostępny w Sklepie Windows wraz z nową promocją

W ostatnim czasie pojawiło się kilka artykułów na naszym portalu, które dotyczyły odświeżonej aplikacji ProShot dla telefonów oraz komputerów z systemem Windows 10. Niestety deweloper nie ma szczęścia ponieważ od samego początku boryka się z różnymi przeciwnościami losu. Początkowo miał problemy z publikacją aplikacji w sklepie. Kiedy po blisko dwutygodniowym opóźnieniu udało się w końcu udostępnić program to okazało się, że aplikacja musi zostać tymczasowo wycofana ze sklepu. Miejmy nadzieję, że deweloper największe problemy ma już za sobą i teraz skupi się wyłącznie na poprawkach oraz dalszym rozwoju aplikacji.

Dzisiaj uniwersalna aplikacja ProShot ponownie pojawiła się w Sklepie Windows. Deweloper z tej okazji przygotował promocję, w której wszyscy chętni będą mogli kupić program w obniżonej aż o połowę cenie. Aplikację w promocyjnej cenie będziecie mogli kupować aż do niedzieli.

ProShot

Wygląd menu aplikacji ProShot

Pamiętajcie, że na tę chwilę nie wszystkie funkcje działają w aplikacji jak np. malowanie światłem czy bracketing. Deweloper pracuje nad rozwiązaniem problemu ale z informacji przez niego przekazanych wynika, że funkcje te zaczną działać dopiero w kolejnych kompilacjach systemu Anniversary Update. Opis wszystkich funkcji znajdziecie w tym artykule.

Aplikację możecie kupić w promocyjnej cenie 8,50 zł. Regularna cena programu wynosi aż 17,50 zł więc korzystając z czasowej oferty przygotowanej przed dewelopera możecie sporo zaoszczędzić. Niestety promocją nie została objęta funkcja HDR, za którą należy dodatkowo zapłacić 4,50 zł za pomocą płatności w aplikacji.

Pobierz ProShot