Promocja na stację dokującą HD-500 dla Lumii 950 XL kończy się za niecałe 3 dni

Jeżeli kupiliście telefon Lumia 950 XL to pamiętajcie, że możecie odebrać bezpłatną stację dokującą Microsoft HD-500 za pomocą aplikacji Lumia Offers, która znajduje się w Waszych telefonach. Przypominam, że z promocji możecie skorzystać do końca stycznia więc macie czas do końca tygodnia.

Promocja Lumia 950 XL - HD-500

Aby skorzystać z promocji należy uruchomić aplikację Lumia Offers, odszukać promocję HD-500 i postępować zgodnie ze wskazówkami. Jeżeli nasz telefon spełnia warunki promocji to otrzymamy na skrzynkę pocztową wiadomość ze specjalnym kodem, który będziemy musieli wpisać w trakcie składania zamówienie w sklepie Microsoft Store. W ten sposób cena urządzenia zostanie obniżona z 399zł do 0zł. Warto pamiętać, że stacja dokująca zostanie do nas wysłana w ciągu 10-12 tygodni od dnia skorzystania z oferty.

Zachęcam również do przeczytania poniższych artykułów, w których znajdziecie wszystkie niezbędne informacje o funkcji Continuum:

Jeżeli w Waszym telefonie Lumia 950 XL brakuje aplikacji Lumia Offers to możecie ją pobrać za pomocą poniższego odnośnika lub kodu QR.

Kod QR