Promocja na stację dokującą HD-500 dla Lumii 950 XL kończy się za niecałe 3 dni

Jeżeli kupiliście telefon Lumia 950 XL to pamiętajcie, że możecie odebrać bezpłatną stację dokującą Microsoft HD-500 za pomocą aplikacji Lumia Offers, która znajduje się w Waszych telefonach. Przypominam, że z promocji możecie skorzystać do końca stycznia więc macie czas do końca tygodnia.

Promocja Lumia 950 XL - HD-500

Aby skorzystać z promocji należy uruchomić aplikację Lumia Offers, odszukać promocję HD-500 i postępować zgodnie ze wskazówkami. Jeżeli nasz telefon spełnia warunki promocji to otrzymamy na skrzynkę pocztową wiadomość ze specjalnym kodem, który będziemy musieli wpisać w trakcie składania zamówienie w sklepie Microsoft Store. W ten sposób cena urządzenia zostanie obniżona z 399zł do 0zł. Warto pamiętać, że stacja dokująca zostanie do nas wysłana w ciągu 10-12 tygodni od dnia skorzystania z oferty.

Zachęcam również do przeczytania poniższych artykułów, w których znajdziecie wszystkie niezbędne informacje o funkcji Continuum:

Jeżeli w Waszym telefonie Lumia 950 XL brakuje aplikacji Lumia Offers to możecie ją pobrać za pomocą poniższego odnośnika lub kodu QR.

Kod QR
 • luk112

  Ja osobiście stacje dokującą dostałem po ok. tygodniu od jej zamówienia, choć miała przyjść po ok. 2,5-3 miesiącach (tak jak w artykule).

  • Darek Rozwadowski

   A ja czekam 3 tygodnie i cisza …

 • Jan Pulawsky

  Można brać, bo za darmo dodatkowa ładowarka… Ale szczerze – trudno znaleźć praktyczne zastosowanie dla tej plątaniny kabli. Za to continuum przez miracast – tak!

  • Demoll

   Mnie sekundowe opóźnienia nie interesują tylko tyle max daje miracast to tylko do filmów sie nadaje do niczego wiecej, tylko kable w biurze jak znalazl, normalny pecet do pracy z officem i rdp, kończysz zabierasz telefon do kieszeni i pozamiatane. Miracast jeszcze nie teraz intel musi technologie widi rozwinąć by opóźnienia dawaly jakotaki komfort bo teraz to sie po prostu nie da.

 • monioks
  • Demoll

   Musisz mieć konto MS z lokalizacja w USA to ważne, nie telefon przestawiony na region USA tylko konto. Wtedy normalnie wybierasz opcje dodajesz kartę kredytowa i miesiąc masz za free potem albo zostawiasz albo anulujesz. Naewno nie masz konta z lokalizacja w USA wiec nie da się tego zrobić, możesz założyć kolejne:)

 • Mateusz Jagiełło

  Wpisy na temat buildow 10586.71 oraz 11102.1000 zapraszam ;] https://calaprawdaoms.wordpress.com/

 • monioks

  Jest aktualizacja w Windows Insider configuraton upade

 • monioks

  Włączamy Windows Insider – uzyskaj kombilacje – insider fast i akceptuj i gotowe

 • monioks

  Nie wiem czy też nie został udostępniony build 10.10586.71 bo nie mogę narazie zaktualizować!! Jak ktoś może proszę zaktualizować i dać znać !