Wystartował program Microsoft’s First League dla największych fanów marki

Na początku października informowaliśmy o nowym programie Microsoft’s First League, który został przygotowany dla największych fanów marki. Wtedy okazało się, że program jeszcze nie wystartował jednak teraz możecie złożyć swoją kandydaturę. Wszystkie zgłoszenia będą sprawdzane przez pracowników Microsoft. Dostanie się do tego elitarnego grona pozwoli na korzystanie z wielu korzyści.

Zgłoszenia do programu Microsoft’s First League muszą być wysyłane w języku angielskim. Jeżeli jeszcze nie zdecydowaliście się na zgłoszenie swojego uczestnictwa to zobaczcie w jaki sposób Microsoft zachęca wszystkich do swojego nowego programu:

  • Bezpośrednie połączenie. Program został stworzony dla fanów marki Microsoft i jest prowadzony przez pracowników tej firmy. To oznacza, że będziesz jako pierwszy otrzymywać informacje o najnowszych produktach oraz możliwość połączeń z zespołem Microsoft za pomocą połączeń Skype.
  • Testowanie nowych urządzeń. Znajdziesz się w grupie osób, które jako pierwsze będą mogły sprawdzić i przetestować urządzenia Windows takie jak wysokiej klasy komputery PC takich firm jak Asus, HP, Lenovo czy Microsoft.
  • Bezpłatne oprogramowanie. Otrzymasz bezpłatną licencję Office 365 w trakcie trwania programu Microsoft’s First League.
  • Wydarzenia. Będziesz zapraszany na różne wydarzenia dla fanów, na których będziesz miał możliwość obejrzeć najnowsze technologie i produkty Microsoft.
  • Społeczności. Opinie oraz historie uczestników będą przekazywane do pozostałych fanów. Microsoft przyzna wszystkim pierwszoligowym fanom specjalną odznakę na Facebooku, dzięki czemu inni będą mogli zobaczyć, że należysz do programu Microsoft’s First League.
  • Rozwój kariery. Dzięki programowi będziesz mógł przyspieszyć swoją karierę tak jak uczestnicy poprzednich programów, którzy zbudowali swoją ścieżkę kariery w branży IT lub bezpośrednio w Microsoft. Otrzymasz niezbędne wsparcie aby jeszcze lepiej zrozumieć produkty Microsoft.

Aby przystąpić do programu należy wypełnić krótki formularz, w którym będziemy musieli napisać dlaczego chcemy przystąpić do programu, podać odnośniki do naszych mediów społecznościowych, napisać jakie mamy doświadczenie z firmą Microsoft oraz udzielić odpowiedzi jeszcze na kilka krótkich pytań. Zachęcam do rzetelnego wypełniania formularza ponieważ na jego podstawie Microsoft wybierze uczestników. Jeżeli zostaniemy wybrani to Microsoft zwróci się do nas bezpośrednio celem przeprowadzenia dodatkowej ankiety. Program jest dostępny w następujących krajach: Czechy, Grecja, Polska, Serbia, Słowacja oraz Węgry.

Do programu mogą dołączyć osoby, która posiadają konto na portalu Facebook. Jeżeli jesteście zainteresowani to odsyłam Was do oficjalnej strony programu Microsoft’s First League. Warunki uczestnictwa w programie znajdziecie w tym miejscu. Czy chcecie zostać pierwszoligowymi fanami marki Microsoft?