• Aplikacje
  • Komentarze: 13

Premiera Battlefield Companion na Windows 10 Mobile

Fani strzelanek pierwszoosobowych powinni być zadowoleni. Już za dwa dni czeka nas premiera najnowszej części Battlefielda 1 w klimatach I Wojny Światowej. Przygotowując się do tego wydarzenia EA udostępnia nową i znacznie poprawioną wersję swojej aplikacji mobilnej na systemy android, iOS oraz Windows 10 Mobile.

Aplikacja Battlefield Companion to typowy wspomagacz rozgrywki dający dostęp do aktualnych osiągnięć czy do listy znajomych oraz broni. Pozwoli nam na podgląd postępów w grze i zdobytych osiągnięć, zmianę i dostosowanie wyposażenia, łączenie się ze znajomymi, otrzymywanie najnowszych wiadomości czy trailerów ze świata Battlefield. Integruje profile EA zarówno z wersji pecetowej jak i konsolowych.

Aplikacja zawiera następujące sekcje:

  • START – informacje ze świata gry, promocje, trailery, zdobyte osiągnięcia. W sekcji tej dostępne są również bardziej zaawansowane opcje.
  • KARIERA – twój nowy profil i tożsamość w grach Battlefield. Otrzymujemy wgląd w procent zwycięstw, ilość zabitych przeciwników czy łączny czas gry etc. Możemy też z poziomu aplikacji dokonać zakupu nowych gier.
  • DOSTOSOWANIE – pozwala nam przeglądać całą dostępną broń oraz dostosowywać zestawy wyposażenia bojowego.
  • EMBLEMATY – galeria i edytor emblematów.
  • ZNAJOMI – lista przyjaciół pozwala na łatwy dostęp do naszych znajomych, podgląd ich aktywności i podsumowanie w co grają i jakie mają rezultaty.

battlefield companion

Udostępnienie aplikacji tego samego dnia na wszystkie trzy systemy mobilne to świetne posunięcie ze strony Electronic Arts. Aplikacja ma tylko jedną wadę, w chwili obecnej wspiera wyłącznie jedną grę – Battlefield 1. BF 4 oraz BF Hardline są widoczne jedynie jako „dostępne wkrótce”, co uniemożliwiło mi zrobienie screenów z polskiej wersji. Próba wejścia w zdobyte nieśmiertelniki z BF 4 zakończyła się zawieszeniem aplikacji.

Warto dodać, że aplikacja na W10M jest w całości w języku polskim i zajmuje jedynie 21 MB. Możecie pobrać ją z poniższego linka:

Pobierz Battlefield Companion

Źródło: WindowsCentral