Premiera Angry Birds GO! w sklepie Windows Phone już coraz bliżej

Rovio Entertainment Ltd obiecał wszystkim fanom wściekłych ptaków premierę najnowszej gry Angry Birds GO! na 11 grudnia. Gra pojawiła się już w sklepie Windows Phone ale na tą chwilę nie można jej pobrać. Wszystko wskazuje na to, że producent Angry Birds dotrzyma słowa i już za 3 dni będziemy mogli pobierać ptasie wyścigi ze sklepu Windows Phone. Angry Birds GO! to trójwymiarowe wyścigi, gdzie kierowcami bolidów są tytułowe ptaszki.

Gra będzie posiadać w pełni renderowaną trójwymiarową grafikę, możliwość ulepszania pojazdów, mnóstwo znajomych bohaterów ze unikalnymi siłami. Angry Birds GO! przypominają znaną grę Mario Kart jednak tym razem w roli głównej wystąpią ptaki i świnie.

Ponadto gra będzie wspierać tzw. figurki TELEPODS, za pomocą których będzie można teleportować nowe pojazdy za pomocą przedniej kamery w kompatybilnych urządzeniach. Więcej informacji znajduje się na stronie go.angrybirds.com.

Grę będzie można pobrać bezpłatnie a za dodatkowe uprzyjemnienia będziemy musieli zapłacić z poziomu aplikacji, za pomocą tzw. mikropłatności. Czy nowa odsłona Angry Birds odniesie taki sam sukces jak jego poprzednicy?

Pobierz grę [label style=”1″]Angry Birds GO![/label] ze sklepu Windows Phone

Angry Birds GO! - sklep Windows PhoneKod QR - Angry Birds GO!