• Akcesoria
  • Komentarze: 9

Poznajcie skórzane obudowy do telefonów Lumia 950 oraz Lumia 950 XL

W trakcie wtorkowej konferencji #Windows10devices zostały zaprezentowane między innymi telefony Lumia 950 oraz Lumia 950 XL. Standardowo smartfony będą posiadały plastikową obudowę w jednym z dwóch kolorów – czarnym oraz białym. Dzięki producentowi Mozo Accessories, który jest oficjalnym partnerem Microsoft w temacie akcesoriów, będziemy mogli diametralnie zmienić wygląd naszego smartfonu.

Lumia 950 - obudowa Mozo w kolorze czarnym

Zarówno Lumia 950 jak i Lumia 950 XL posiadają wymienną obudowę, dzięki czemu bez problemu będziemy mogli dokupić inną. Na oficjalnej stronie dostawcy na tę chwilę nie ma zbyt wielu zdjęć oraz informacji ale oglądając zdjęcia obudów wyglądają one bardzo porządnie. Tył został wykonany ze skóry a boki obudowy są metalowe co doskonale widać na poniższych zdjęciach.

Obudowa skórzana brązowa Lumia 950 i Lumia 950 XL

Jeżeli komuś nie podoba się oryginalna plastikowa obudowa to będzie mógł wybrać jedną z wielu opcji dostępnych na stronie Mozo Accessories. Warto również dodać, że producent posiada w swojej ofercie nie tylko skórzane ale również plastikowe obudowy w kolorze czarnym, białym i czerwonym, które posiadają również metalowe ramki.

Niestety akcesorium nie jest tanie. Ceny obudów zaczynają się od 48€ co oznacza, że będzie ona kosztować około 200zł. Jeżeli jednak chcecie podarować sobie odrobinę luksusu to moim zdaniem warto dokupić taką obudowę, która z pewnością przykuje oko innych osób.

Warto również dodać, że w ofercie producenta znajdziemy również obudowy to innych telefonów takich jak Lumia 530, 535, 640, 830, 930, 1020, 1520 i wiele innych.

Źródło: Mozo Accessories oraz frequency