Potrzebujesz więcej miejsca w chmurze OneDrive? Zyskaj do 8GB dodatkowego miejsca!

Wraz ze zmianą nazwy SkyDrive na OneDrive pojawiła się możliwość stałego zwiększenia pojemności naszej chmury aż o dodatkowe 8GB. Wystarczy zalogować się do konta wchodząc na stronę onedrive.com i postępować zgodnie ze wskazówkami.

OneDrive - powiększ pojemność konta

Po zalogowaniu do naszego konta zobaczymy informację widoczną na powyższym zrzucie. Aby zwiększyć pojemność naszej chmury musimy wykonać krok pierwszy oraz trzeci. Krok drugi nauczy nas w jaki sposób synchronizować nasze pliki z komputera PC lub Mac.

Zaczynamy zwiększanie pojemności chmury:

Kopie zapasowe zdjęć z aparatu OneDrive

Aby zdobyć dodatkowe 3GB wystarczy włączyć w naszym telefonie automatyczną kopię zapasową zdjęć i filmów z naszego telefonu do chmury OneDrive. Aby to zrobić musimy przejść w naszym telefonie kolejno do menu > zdjęcia > SkyDrive i włączyć przekazywanie zdjęć.

polec-znajomym-onedrive

Kolejne 5GB możemy otrzymać polecając usługę OneDrive naszym znajomym. Za każdą nową osobę, która z naszego polecenia zarejestruje się w usłudze otrzymamy 500MB. Maksymalnie możemy zaprosić 10 osób.

Zachęcam do skorzystania z promocji ponieważ nie wiadomo jak długo będzie dostępna. Moje konto zostało już zwiększone o 3GB.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze chmury OneDrive i dowiedziałeś się o niej z tego artykułu to byłbym wdzięczny za zarejestrowanie się w usłudze korzystając z poniższego odnośnika:

https://skydrive.live.com?invref=e7557d3c1bcafaaa&invsrc=90

Standardowo nowy użytkownik otrzymuje 7GB darmowej przestrzeni w chmurze. Po skorzystaniu z powyższej promocji nasze konto może zwiększyć się aż do 15GB. Moim zdaniem warto skorzystać z promocji!