Potrzebujesz więcej miejsca w chmurze OneDrive? Zyskaj do 8GB dodatkowego miejsca!

Wraz ze zmianą nazwy SkyDrive na OneDrive pojawiła się możliwość stałego zwiększenia pojemności naszej chmury aż o dodatkowe 8GB. Wystarczy zalogować się do konta wchodząc na stronę onedrive.com i postępować zgodnie ze wskazówkami.

OneDrive - powiększ pojemność konta

Po zalogowaniu do naszego konta zobaczymy informację widoczną na powyższym zrzucie. Aby zwiększyć pojemność naszej chmury musimy wykonać krok pierwszy oraz trzeci. Krok drugi nauczy nas w jaki sposób synchronizować nasze pliki z komputera PC lub Mac.

Zaczynamy zwiększanie pojemności chmury:

Kopie zapasowe zdjęć z aparatu OneDrive

Aby zdobyć dodatkowe 3GB wystarczy włączyć w naszym telefonie automatyczną kopię zapasową zdjęć i filmów z naszego telefonu do chmury OneDrive. Aby to zrobić musimy przejść w naszym telefonie kolejno do menu > zdjęcia > SkyDrive i włączyć przekazywanie zdjęć.

polec-znajomym-onedrive

Kolejne 5GB możemy otrzymać polecając usługę OneDrive naszym znajomym. Za każdą nową osobę, która z naszego polecenia zarejestruje się w usłudze otrzymamy 500MB. Maksymalnie możemy zaprosić 10 osób.

Zachęcam do skorzystania z promocji ponieważ nie wiadomo jak długo będzie dostępna. Moje konto zostało już zwiększone o 3GB.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze chmury OneDrive i dowiedziałeś się o niej z tego artykułu to byłbym wdzięczny za zarejestrowanie się w usłudze korzystając z poniższego odnośnika:

https://skydrive.live.com?invref=e7557d3c1bcafaaa&invsrc=90

Standardowo nowy użytkownik otrzymuje 7GB darmowej przestrzeni w chmurze. Po skorzystaniu z powyższej promocji nasze konto może zwiększyć się aż do 15GB. Moim zdaniem warto skorzystać z promocji!

 • Marian Szutiak

  Dzięki działaniom Microsoftu, mam obecnie 88GB 😀 (25GB to wielkość wyjściowa – tak, kiedyś tyle było gratis, dopiero potem okrojono to do 7GB, 20GB mam za Office 365, 20GB z promocji grudniowej, 20GB z promocji aktualnej no i 3GB za synchronizowanie zdjęć z chmurą) 🙂

  • Szkoda, że nie trafiłeś na promocję 100GB bo miałbyś 188GB i byłbyś chyba rekordzistą 🙂

   • Marian Szutiak

    Z jednej strony tak, ale z drugiej strony nie wykorzystuję nawet tego co mam 🙂 (A właściwie wykorzystuję, ale w niewielkim stopniu).

    • niezadowolony

     Ja mam skromne 10GB i też nie wykorzystuje 🙂

 • Marek Lis

  Nie wiedzieć czemu, mam aż 110GB dostępnej przestrzeni na Skydrive. Nigdy nie brałem udziału w żadnych akcjach promocyjnych ani konkursach. Lepiej nie włączem żadnych bonusów, bo mi jeszcze okroją konto do 7GB

  • Trafiłeś na promocję i zyskałeś 100GB na jeden rok. 3GB otrzymałeś bo masz włączoną automatyczną synchronizację zdjęć i filmów. 7GB jest w standardzie. Razem 110GB.

 • krzysiwonka

  Wytłumaczy ktoś jak zaprosić osoby znajome? Wystarczy wysłać linka na e-maila znajomego? I wtedy ta osoba musi założyć sobie konto na onedrive?

  Czy tak?

  • Tak. Osoba, która otrzymała odnośnik musi założyć konto wchodząc właśnie przez ten odnośnik.

   • krzysiwonka

    Dzięki za info….

 • krzysiwonka

  Czyżby już dzisiaj nie można było wysłać linka z zaproszeniem do znajomych? Loguję się w onedrive.com i nie widzę nigdzie takiej opcji. Pomoże ktoś?

  • krzysiwonka

   Sorki. Już wiem. Znalazłem to czego szukałem….