Portfel otrzymuje kilka drobnych zmian w Windows 10 Mobile

Dzisiaj Microsoft udostępnił kolejną wersję aplikacji Portfel dla telefonów pracujących pod kontrolą systemu Windows 10 Mobile. Nowa wersja wprowadza kilka drobnych zmian.

Portfel

Teraz po włączeniu aplikacji przechodzimy bezpośrednio do naszego portfela. W poprzedniej wersji pojawiała się informacja o tym, co może znaleźć się w portfelu i dopiero za pomocą opcji mogliśmy przejść do portfela.

Za pomocą dolnego znaku plus możemy dodać kartę lojalnościową lub członkowską oraz możemy przejść do sklepu i znaleźć aplikacje przeznaczone dla portfela.

Portfel

Po wybraniu opcji dodania karty lojalnościowej lub członkowskiej pojawi się menu widoczne na powyższym zrzucie po lewej stronie. Jeżeli wybierzemy aplikacje ze sklepu to zostaniemy przełączeni do odpowiedniej zakładki w sklepie gdzie będziemy mogli pobrać dedykowane aplikacje.

Niestety w dalszym ciągu nie ma możliwości dodania naszej karty debetowej lub kredytowej. Aplikacja podskoczyła z wersji 1.1.15271.0 do wersji 1.3.15342.0. Jeżeli zauważyliście inne zmiany to dajcie znać w komentarzach poniżej.