Porównanie szybkości przechwytywania zdjęć Lumia 1520 (Denim) vs Lumia 930 (Cyan)

Postanowiłem przygotować kolejne porównanie aparatów w telefonach Lumia 930 z oprogramowaniem Lumia Cyan oraz Lumia 1520 z oprogramowaniem Lumia Denim. Tym razem jednak sprawdzimy jak szybko telefony przechwytują zdjęcia w aplikacji Lumia Camera. Zapraszam do obejrzenia filmu.

Podobnie jak w przypadku szybkości uruchamiania aparatu i tym razem oprogramowanie Lumia Denim z najnowszą aplikacją Lumia Camera 5 znacznie szybciej potrafi przechwytywać zdjęcia. W aplikacji Nokia Camera 4 w telefonie Lumia 930 po zrobieniu zdjęcia ekran robi się czarny w trakcie którego trwa zapisywanie zdjęcia. W Lumii 1520 zdjęcia są niemal natychmiastowo zapisywane, dzięki czemu aparat jest gotowy w krótkim czasie do zrobienia kolejnego zdjęcia.

Po raz kolejny trzeba przyznać, że oprogramowanie Lumia Denim znacząco usprawnia pracę aparatu począwszy od szybkości uruchamiania, poprzez szybkość przechwytywania zdjęć a skończywszy na nowych funkcjach Rich Capture, Moment Capture oraz możliwości nagrywania filmów w rozdzielczości 4K.

Zapraszam również do zapoznania się ze szczegółową listą zmian w oprogramowaniu Lumia Denim.