Porada Microsoft: Jak pobrać system Windows Phone 8.1?

Microsoft na stronie pomocy opisał w jaki sposób możemy pobrać najnowszą wersję Windows Phone 8.1. Wskazówka jak najbardziej przydatna ale dopiero w momencie udostępnienie przez Microsoft i przez Nokię aktualizacji WP8.1 i Lumia Cyan. Na tą chwilę jest to jedynie wskazówka jak w przyszłości zaktualizujemy nasze smartfony.

Nokia Lumia 925 - aktualizacja OTA

System Windows Phone 8.1 ma wiele ciekawych funkcji i ulepszeń, które na pewno polubisz. Najnowsze oprogramowanie telefonu można uzyskać na dwa sposoby.

Kupno nowego telefonu

W najbliższych miesiącach na rynku pojawi się nowa generacja telefonów z wbudowanym systemem Windows Phone 8.1. Aby dowiedzieć, się, które telefony z wstępnie zainstalowanym systemem Windows Phone 8.1 są obecnie dostępne w Twoim regionie, przejdź do sekcji Telefony.

Aktualizacja obecnie używanego telefonu

Firma Microsoft współpracuje z producentami telefonów i operatorami komórkowymi z całego świata, aby udostępnić aktualizację systemu Windows Phone 8.1 obecnym użytkownikom telefonów z systemem Windows Phone 8. Dostępność aktualizacji zależy od modelu telefonu, regionu i operatora komórkowego. Nie martw się — w Twoim telefonie pojawi się powiadomienie o dostępności nowej aktualizacji. Więcej informacji znajdziesz w temacie Jak zaktualizować oprogramowanie telefonu?.

Porada

Masz telefon Nokia Lumia? Zajrzyj na nową witrynę firmy Nokia, aby sprawdzić, czy pojawiło się zaktualizowane oprogramowanie do Twojego telefonu.

Źródło: Microsoft