• Gry
  • Komentarze: 0

Popularna gra Total Defense 3D trafia do Sklepu Windows Phone

Do sklepu trafiła nowa gra o nazwie Total Defense 3D, która jest bardzo popularna na platformie iOS oraz Android. Teraz również posiadacze telefonów z systemem Windows Phone będa mogli zagrać w ten tytuł. Zapraszam do krótkiej recenzji i prezentacji wideo.

Total Defense 3D Windows Phone

Total Defense 3D to typowa gra z serii Tower Defence. Celem gry jest obrona naszych fortyfikacji przy jednoczesnym niszczeniu wroga za pomocą różnych rodzajów broni. Za każdy ukończony etap otrzymujemy punkty umiejętności, za pomocą których możemy ulepszać nasz dotychczasowy arsenał lub dokupować nowy.

Grę wyróżnia dopracowana, trójwymiarowa grafika. Gracz może przybliżać oraz obracać ekran. Dodatkowo do dyspozycji mamy dwa tryby – widok z góry oraz widok 3D. Za grę trzeba zapłacić aż 6,49zł ale istnieje duże prawdopodobieństwo, że po krótkim wstępie w wersji demo postanowicie dokonać zakupów.

Na koniec zapraszam do obejrzenia prezentacji wideo a tuż pod nią znajdziecie odnośniki do Sklepu Windows Phone oraz kod QR. Gra jest przeznaczona dla telefonów z systemem Windows Phone 8 oraz Windows Phone 8.1

Total Defense 3D

Cena: 6,49zł (bezpłatne demo)

Wydawca: Damn Fox Games

Pobierz Total Defense 3D na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR