• Gry
  • Komentarze: 4

Popularna gra Flappy Bird nigdy nie pojawi się w Sklepie Windows Phone

Nie jestem w stanie pojąć fenomenu popularności tej gry. Flappy Bird bije rekordy popularności na systemach iOS oraz Android. W planach pojawiła się nawet wersja dla systemu Windows Phone. Niestety twórca aplikacji, Dong Nguyen, wczoraj za pomocą sieci Twitter poinformował o zaniechaniu projektu Flappy Bird dla Windows Phone.

Flappy Bird Windows Phone

Flappy Bird to najbardziej irytująca gra na świecie. Sprowadza się ona do naciskania ekranu dotykowego w odpowiednich odstępach czasu. Gracz kontroluje ptaka, który cały czas spada. Naciśnięcie ekranu pozwala wzbić mu się na chwilę do góry. Jednocześnie kontrolowany przez gracza ptak musi przelecieć przez wąską szczelinę między dwoma rurami, a za każdą pokonaną przeszkodę otrzymamy jeden punkt.

Niestety twórca postanowił wycofać grę ze sklepu Google Play oraz AppStore. Tym samym nigdy nie powstanie wersja dla systemu Windows Phone. Jeżeli jednak chcielibyście spróbować swoich sił w omijaniu przeszkód to w Sklepie Windows Phone dostępna jest wierna kopia o tej samej nazwie dostępna dla wszystkich smartfonów Windows Phone.

Flappy Bird

Cena: bezpłatne

Wydawca: IG Mobile

Pobierz Flappy Bird na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR