• Gry
  • Komentarze: 3

Polska gra Swirly jest już gotowa na rozpoczęcie Halloween

Polska gra Swirly doczekała się kolejnej aktualizacji, która wprowadza okolicznościową skórkę Halloween. Swirly to niewielka i prosta gra, w której zadaniem gracza jest trafianie przedmiotami w kręcące się, nazwijmy to umownie, koło. Koło to było już do tej pory różnymi abstrakcyjnymi przedmiotami, ale również elementami z życia wziętymi jak parasol, pizza, piłka, a nawet mózg.

Dzisiejsza aktualizacja udostępnia nowy poziom związany z Halloween, ale nie ogranicza się tylko do nowych przedmiotów. Za klimat tego poziomu odpowiada muzyka i dźwięki, które powodują odczuwanie dziwnego niepokoju. No i o to właśnie chodzi, aby troszkę się bać.

Swirly Halloween

Na starcie poziomu mamy dostępną najłatwiejsze koło: „czaszkę”. Następnie dynię, w którą trzeba trafić pająkiem, głową zombie albo gałką oczną (serio!). Kolejne poziomy to trudniejsze elementy, które wprowadzają dodatkowe przedmioty do rozgrywki. Gra wydaje się prosta, ale nie jest łatwo ją ukończyć, a co więcej dość mocno wciąga.

Co nowego?

W tej aktualizacji poziom Halloween to nie jedyna nowość. Nie wiadomo czy nie ciekawsze jest wprowadzenie tablicy najlepszych wyników. Nie jest to tablica korzystająca (i uprzykrzająca życie?) z usług Google Play, GameCenter czy podobnych, ale własne rozwiązanie autora. Dzięki temu możliwa jest rywalizacja z użytkownikami gry na całym świecie nie tylko w ramach jednego systemu. Za sprawą pojawiających się obok wyników, ikon systemu operacyjnego gracza jak również nazwy kraju, teraz użytkownicy z jednego państwa mogą starać się o prymat na tablicy, a np. Androidowcy mogą chcieć zawalczyć z użytkownikami Windows (iOS w przygotowaniu) o zapełnienie tablicy zielonymi robocikami. Marne jednak mają szanse, bo jak mówi autor w czasie, który upłynął od premiery gry, wersja na Windows Phone zdobyła pięciokrotnie więcej użytkowników.

Promocyjne kupony dla czytelników MSMobile.pl!

Z okazji Halloween producent gry cream.software oraz portal MSMobile.pl przygotowali dla Was niespodziankę w formie kuponów promocyjnych. Każdy kupon może być wykorzystany tylko raz i dolicza 3000 diamentów do posiadanej , które można wykorzystać do odblokowania poziomów w grze lub tworzenia swoich układów w grze dowolnej. Aby skorzystać z kuponu wystarczy go wprowadzić w sposób pokazany na poniższym obrazku.

Swirly kupony

Poniżej lista promocyjnych kodów. Pamiętajcie, że każdy kod może być użyty tylko jeden raz. Miłego grania!

[ulist style=”3″]
MSMOBILEQ4Z
MSMOBILEWRZ
MSMOBILEC5B
MSMOBILE46Z
MSMOBILEQO5
MSMOBILEMQY
MSMOBILEPLU
MSMOBILELXH
MSMOBILEY49
MSMOBILEYLK
[/ulist]

W oczekiwaniu na promocyjne kody zapraszam wszystkich do pobierania bezpłatnej gry Swirly ze Sklepu Windows za pomocą poniższego odnośnika lub kodu QR. Napiszcie również jakie są Wasze wrażenia odnośnie tej polskiej produkcji.

Gra jest bezpłatna, ale zawiera niezbyt uciążliwe reklamy, które można zresztą wyłączyć za niewielką opłatą. Dodatkowo pod ikoną koszyka można nabyć ulepszenia (np. podwójne naliczanie diamentów), paczki diamenty, czy odblokowywać elementy gry i tworzyć z nich dzięki temu swoje poziomy w trybie rozgrywki dowolnej. Warto nadmienić, że gra jest przetłumaczona na 16 języków.

Kod QR

Źródło: Informacja prasowa cream.software