Ulepszone wyświetlanie pogody na ekranie podsumowania i blokady

Jak zauważył jeden z naszych czytelników wyświetlanie pogody na ekranie blokady oraz na ekranie podsumowania zostało poprawione w telefonach z systemem Windows 10 Mobile. Poprzednio pogoda wyświetlała się w jednej linijce i nie wszystkie informacje były czytelne. Prawdopodobnie jedna z ostatnich aktualizacji aplikacji Pogoda usprawniła wyświetlanie tych informacji.

Teraz informacje pogodowe wyświetlają się aż w trzech linijkach, z czego w pierwszej pojawia się nasze miasto oraz aktualna temperatura, w drugiej informacje dotyczące zachmurzenia a w ostatniej najniższa oraz najwyższa temperatura dnia. Aby ustawić informacje pogodowe na ekranie blokady i na ekranie podsumowania należy w telefonie kolejno przejść do: Ustawienia > Personalizacja > Ekran blokady > Wybierz aplikację do wyświetlania szczegółowego stanu > Pogoda.

Nowy układ wyświetlania pogody jest dostępny zarówno w oficjalnej wersji systemu jak również we wszystkich kręgach Windows Insider. Dajcie znać czy na Waszych telefonach informacje pogodowe również wyświetlane są poprawnie.

Dziękuję Michał za informację!