Poczta programu Outlook otrzymuje kolorowe ikonki kontaktów

Wczoraj uczestnicy programu Windows Insider zapisani do szybkiego kręgu otrzymali nową aktualizację aplikacji Poczta oraz Kalendarz. Nowa wersja aplikacji została udostępniona zarówno dla komputerów jak i telefonów. Począwszy od tej wersji wprowadzono drobne zmiany w interfejsie użytkownika a dokładnie dodano kolorowe ikonki kontaktów.

Kolorowe ikonki pojawiły się tuż obok każdej wiadomości e-mail, która znajduje się w naszej skrzynce. W kolorowym kółku znajdują się pierwsze litery imienia i nazwiska. Jeżeli otrzymamy wiadomość od osoby, która znajduje się w naszych kontaktach i mamy przypięte do tej osoby zdjęcie to zamiast kolorowego kółka pojawi się właśnie zdjęcie naszego kontaktu. Trzeba przyznać, że jest to drobna zmiana w interfejsie użytkownika, ale według mnie poczta wygląda teraz znacznie lepiej.

Najnowsza wersja aplikacji Poczta programu Outlook oraz Kalendarz programu Outlook posiada numer 17.7906.42008.0. Pamiętajcie, że opisywana nowość jest dostępna wyłącznie w szybkim kręgu Windows Insider. A jak Wam się podobają nowe, kolorowe kółka w aplikacji pocztowej?