Poczta programu Outlook beta już dostępna w witrynie live.com

Microsoft postanowił odświeżyć Pocztę w witrynie internetowej live.com. Nie tylko wygląd uległ zmianie, ale również dodano nowe opcje i możliwości. Osoby zainteresowane nowościami w Poczcie już teraz mogą obejrzeć zmiany włączając wersję beta.

Poczta programu Outlook beta w witrynie live.com

Najważniejsze nowe funkcje w Outlook beta:

  • Nowy wygląd. Poczta programu Outlook otrzymała odświeżony wygląd.
  • Ulepszone wyszukiwanie. Znajdź wiadomości od określonej osoby i uściślij wyszukiwanie przy użyciu słów kluczowych. Znalezienie tego, czego szukasz, jest jeszcze łatwiejsze.
  • Wszystkie zdjęcia w jednym miejscu. Wszystkie obrazy z wiadomości e-mail są wyświetlane w sekcji Zdjęcia. Przechowuj wspomnienia w bezpiecznym miejscu i dziel się nimi z innymi osobami.
  • Wyraź siebie. Personalizuj wiadomości przy użyciu znaków emoji i plików GIF. Sugestie są wyświetlane w tekście podczas pisania.
  • Szybkie ustawienia. Do dyspozycji użytkownika są teraz dostępne szybkie ustawienia, dzięki którym za pomocą jednego kliknięcia możemy zmienić motyw, układ skrzynki odbiorczej oraz konwersacji czy wyłączyć skrzynkę priorytetową.

Opcja, która umożliwia włączenie wersji beta znajduje się w prawym górnym rogu poniżej górnego paska z opcjami. W każdym momencie użytkownik może wrócić do standardowego wyglądu za pomocą tego samego suwaka. Zauważyłem, że nowa wersja nie oferuje możliwości włączenia komunikatora Skype. Poczta automatycznie poinformuje Was o możliwości włączenia nowego wyglądu w momencie kiedy taka opcja będzie dostępna dla Waszego konta. Już teraz możecie się przekonać czy możecie włączyć pocztę w wersji beta przechodząc pod adres outlook.live.com.

Dajcie znać czy proponowane przez Microsoft zmiany Poczty przypadły Wam do gustu oraz czy otrzymaliście możliwość sprawdzenia