Poczta otrzymuje ponowną możliwość łączenia skrzynek w Windows 10 Mobile

Dzisiaj Microsoft udostępnił aktualizację dla aplikacji Poczta programu Outlook oraz Kalendarz programu Outlook dla telefonów z systemem Windows 10 Mobile. W nowej wersji aplikacji pocztowej użytkownicy ponownie otrzymują możliwość łączenia skrzynek pocztowych. Z kolei kalendarz ponownie otrzymał widok miesiąca.

Poczta i Kalendarz programu Outlook dla Windows 10 Mobile

Możliwość łączenia skrzynek pocztowych była już dostępna w jednej z poprzednich wersji aplikacji ale ze względu na wadliwe działanie funkcjonalność ta została wycofana. Przy okazji kalendarz otrzymał z powrotem widok miesięczny.

Aplikację możecie zaktualizować już teraz na Waszych telefonach z systemem Windows 10 Mobile w wersji stabilnej oraz Insider Preview. Zapraszam do pobierania.

Kod QR
  • maniman303

    W końcu usunęli ten dziwny pasek znajdujący się po prawej części ekranu! Jeszcze tylko poprawki wyglądu podpisów w dialerze i nie licząc edge aplikacje będą się nadawać na oficjalną aktualizację Windows 10 Mobile! Teraz tylko czekać na nowy build insidera z (oby) poprawionym ekranem start, listą wszystkich aplikacji i ekranem blokady :p

  • Apka Lumia Pomoc i Wskazówki dostała aktualizację. Zmienili zupełnie wygląd.

  • Piotr Nawrat

    Lumia 950 XL nie widzi żadnej aktualizacji poczty. Mało mnie diabli nie wzięli w niedzielę, jak ją uruchomiłem i zobaczyłem, że nie ma tej funkcji (poprzednio 1520)

    • Czyli wygląda na to, że nowa wersja dostępna tylko dla uczestników programu Windows Insider. Jak przejdzie pomyślnie testy to zapewne trafi również do stabilnej wersji Windows 10 Mobile.