Poczta oraz Kalendarz otrzymują kolejną aktualizację dla Windows 10 Mobile

Microsoft udostępnił aktualizację dla aplikacji Poczta oraz Kalendarz w telefonach z systemem Windows 10 Mobile. Aplikacje podskoczyły z wersji 17.6568.16822 do wersji 17.6568.16902. Aktualizacja jest dostępna zarówno dla telefonów z oficjalną wersją systemu jak i dla telefonów biorących udział w programie Windows Insider.

Poczta i Kalendarz programu Outlook

Niestety tym razem Microsoft również nie udostępnił listy zmian i poprawek jakie wprowadził do najnowszej wersji aplikacji. Po uruchomieniu aplikacji ukaże nam się ekran powitalny z informacją o nowościach. Tym razem jednak wyświetlają się dokładnie te same nowości, które były widoczne w poprzedniej wersji aplikacji. W dalszym ciągu nie wiadomo w jaki sposób zaznaczać dni wolne w kalendarzu. Zauważyłem również, że w momencie wysyłania wiadomości pojawia się informacja „Wysyłanie poczty” – widoczna na powyższym zrzucie po prawej stronie.

Jeżeli zauważyliście jakieś inne zmiany lub nowości to dajcie znać w komentarzach poniżej. Zapraszam do pobierania za pomocą poniższego odnośnika lub kodu QR.

Kod QR