Poczta i Kalendarz programu Outlook zaktualizowane dla Windows 10 Mobile

Dzisiaj Microsoft zaktualizował ponownie aplikację Poczta programu Outlook oraz Kalendarz programu Outlook dla telefonów pracujących pod kontrolą systemu Windows 10 Mobile. Najnowszą wersję możecie już teraz pobierać ze Sklepu Windows Beta.

Poczta programu Outlook dla Windows 10 Mobile

Najnowsza wersja została oznaczona numerem 17.4229.42252.0 i jest dostępna w Sklepie Windows Beta dla użytkowników, którzy zdecydowali się zainstalować system Windows 10 Mobile na swoich telefonach. Poprzednia wersja była oznaczona numerem 17.4218.42282.0.

Niestety Microsoft nie udostępnił listy zmian i poprawek jakie wprowadził do najnowszej wersji aplikacji. Jeżeli zauważyliście jakieś zmiany to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej.

Widoczny pomarańczowy pasek w górnej części niektórych aplikacji, w tym Poczta i Kalendarz programu Outlook, to błąd, który Microsoft udostępnił na liście znanych błędów w systemie Windows 10 Mobile Build 10149.

[textblock style=”3″]Lista błędów, które występują w Windows 10 Mobile Build 10149[/textblock]

Pobierz ze Sklepu WindowsKod QR

Dziękuję FigoiFago oraz sebastiank76 za informację!

 • WhatsApp update (W10M L640) do wersji 2.12.70

 • Też tak macie te obrazki przy karcie SD?

  • Mam taki obrazek w polu wyszukiwania w starym Sklepie Windows Phone na W10M.

   • Darek Cullen

    Tak. Też mam takie coś. Michał już mam Wp 10. Tylko sklep coś nie trybi. Kod błędu 80004005 ja wybieram moje aplikacje. To samo jest jak pobieram aplikację ze sklepu. Dochodzi do instalowania brakuje mały obrębek. Kod błędu 800 coś tam. Nie pamiętam co dalej było. Teraz jakoś działa. Dodam ze sklep beta działa. Żadnych problemów. ;).

 • sebastiank76

  Po tej aktualizacji zaobserwowałam dziwne wyświetlanie szerokiego kafelka głównego poczty, do tej pory wyświetlał ostatniego maila jaki doszedł nie ważne było na jakie konto email a obecnie pokazuje ostatniego maila z konta outlook pomimo że jest starszy od tych z innych kont.

 • nawet teraz konto w systemie a outlook chce akredytacji i tak ich nie przyjmuje a poczta na ekranie niby doszła ale nie mam jak odczytać 🙂

  • Dlaczego każda twoja wypowiedź brzmi jak wyrwana z kontekstu rozmowa? Czy nikt Ci tego jeszcze nie powiedział? Tak bardzo męczy czytanie informacji, które podajesz, a niektóre się przydają, ale ucząc się na kolokwium mniej się namęczę niż żeby zrozumieć co piszesz.

   • largi

    Krótko, niektóre są bezsensowne. Wygląda to tak jak strzelanie z d… Oczywiście nie obrażając tu nikogo.

    Pozdrawiam koledzy.

   • i co z tego?

 • Daniel Sobczyk

  Ma ktoś patent na połączenie dwóch kont tak jak było to możliwe w 8.1 ?