Poczta i Kalendarz programu Outlook otrzymuje kolejną aktualizację w Windows 10 Mobile

Dzisiaj Microsoft zaktualizował po raz kolejny aplikację Poczta programu Outlook oraz Kalendarz programu Outlook dla telefonów pracujących pod kontrolą systemu Windows 10 Mobile. Najnowszą wersję możecie już teraz pobierać ze Sklepu Windows Beta.

Poczta i Kalendarz programu Outlook

Najnowsza wersja posiada numer 17.4218.42282.0 i jest dostępna w Sklepie Windows Beta dla użytkowników, którzy zdecydowali się zainstalować system Windows 10 Mobile na swoich telefonach. Poprzednia wersja była oznaczona numerem 17.4217.42252.0.

Niestety Microsoft nie udostępnił listy zmian i poprawek jakie wprowadził do najnowszej wersji aplikacji. Jeżeli zauważyliście jakieś zmiany to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej.

Zmiany zauważone przez Was:

[quote style=”1″ author=”Piotr Nowicki”]Naprawili irytujący błąd który uniemożliwiał przejście do kolejnego/poprzedniego maila przez naciśniecie jednej ze strzałek (wywalało do głównego okna aplikacji).[/quote]

[quote style=”1″ author=”Robert Błaszczak”]Jedyną zauważalną zmianą na gorzej jest brak opisu największego kafelka po przypięciu skrzynki do ekranu startowego.[/quote]

Pobierz ze Sklepu WindowsKod QR