Poczta i Kalendarz otrzymuje połączenie z aplikacją Kontakty (Fast Ring)

Dzisiaj rano pojawiła się aktualizacja dla aplikacji Poczta i Kalendarz programu Outlook. Microsoft opublikował listę zmian, z której dowiadujemy się o kilku drobnych usprawnieniach jakie zostały wprowadzone do aplikacji. Standardowo nowe opcje mogą sprawdzić uczestnicy programu Windows Insider zapisani do szybkiego kręgu otrzymywania aktualizacji. Nowa wersja aplikacji posiada numer 17.7369.40418.0.

Poczta i Kalendarz - Kontakty

Co nowego w aplikacji Poczta i Kalendarz:

  • Przeglądaj i wybieraj kontakty z aplikacji Kontakty wybierając ikonkę osób podczas adresowania wiadomości e-mail.
  • Przełączaj się do aplikacji Kontakty z aplikacji Poczta i Kalendarz.
  • Pobieraj i zapisuj wszystkie załączniki jednym kliknięciem.

Zauważyłem również, że po skorzystaniu z opcji wybierania kontaktów na górze listy pojawią się teraz sugestie, które najprawdopodobniej są wybierane na podstawie częstotliwości ich używania. Niestety nie udało mi się znaleźć opcji przełączania do aplikacji Kontakty zarówno z Poczty jak i Kalendarza. Jeżeli zauważyliście inne nowości lub poprawki to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej.

Pamiętajcie, że opisywana aktualizacja została udostępniona wyłącznie dla uczestników programu Windows Insider, którzy są zapisani do szybkiego kręgu. Zapewne powyższe funkcje zostaną udostępnione w niedługim czasie dla wszystkich użytkowników telefonów z systemem Windows 10 Mobile.

Pobierz Poczta i Kalendarz programu Outlook