Plotka: Wyciekła specyfikacja techniczna telefonu Microsoft Lumia 940

Na fali nieoficjalnych informacji dotyczących tego co jutro zaprezentuje Microsoft pojawiła się kolejna plotka. Tym razem mamy do czynienia ze specyfikacją techniczną, która rzekomo należy do modelu Microsoft Lumia 940. Wiele osób z pewnością chciałoby zobaczyć flagowy model na jutrzejszej prezentacji #MoreLumia.

Ze specyfikacji możemy odczytać, że telefon będzie posiadać ekran 5″ z rozdzielczością 1080p i szkłem ochronnym Gorilla Glass 4. Sercem smartfonu ma być czterordzeniowy procesor Snapdragon 805 z taktowaniem 2.7GHz. Na pokładzie znajdzie się aż 3GB pamięci RAM oraz procesor graficzny Adreno 420. Ponadto urządzenie ma posiadać aparat PureView 24MP z możliwością nagrywania filmów 4K z szybkością 60 klatek na sekundę. Przedni aparat ma posiadać 5MP. Wymiary telefonu to 137x71x8.9mm a waga to 149 gram.

Jeżeli powyższy opis okaże się prawdziwy to i tak przyjdzie nam jeszcze poczekać na ten model ponieważ ma zostać wyposażony w system Windows Phone 10, który pojawi się najprawdopodobniej dopiero w drugiej połowie przyszłego roku.

Źródło: phoneArena