Plotka: Oprogramowanie Windows Phone 8.1 będzie dostępne w maju tego roku

W ostatnim czasie pojawiło się sporo informacji odnośnie nadchodzącej aktualizacji Windows Phone 8.1. Większość z nich okazała się nieprawdziwa więc i tym razem radzę potraktować tę informację jako typową plotkę. Według Nawzil, który już niejednokrotnie celnie informował o nowościach dotyczących WP, w maju użytkownicy otrzymają możliwość aktualizacji telefonów Windows Phone 8 do najnowszej wersji 8.1.

Windows Phone 8.1 w maju

Według użytkownika Nawzil system zostanie udostępniony dla producentów telefonów w marcu tego roku. W kwietniu trafi do twórców aplikacji a dopiero w maju będziemy mogli zaktualizować nasze telefony WP8 do wersji Windows Phone 8.1.

Istnieje również duża szansa, że najbardziej niecierpliwi użytkownicy będą mogli wgrać oprogramowanie znacznie wcześniej z pomocą aplikacji Preview for Developers.

Więcej informacji o nadchodzącej aktualizacji Windows Phone 8.1 / Windows Phone Blue znajdziecie odwiedzając ten odnośnik. Warto również przypomnieć, że aktualizację WP8.1 otrzymają wszystkie telefony z systemem Windows Phone 8.

Źródło: Twitter

 • Konrad Uroda-Darłak

  Niech dają tą deweloperską wersję ;<

  • sdf

   Przede wszystkim niech pominą operatorów podczas aktualizacji do 8.1 bo powtórka po tych cyrkach co teraz są tylko pogorszy wiarygodność Windows Phone

   • Konrad Uroda-Darłak

    Czy ja wiem czy takie cyrki? Zgrabnie idzie i spokojnie do końca lutego się wyrobią, czyli w jakieś ~2 miechy. Źle nie jest.