Plotka: Już niebawem centrum powiadomień dla Windows Phone?

Dzisiaj na różnych portalach dotyczących telefonów Windows Phone pojawiła się grafika, która może sugerować, że w nadchodzących aktualizacjach systemu Windows Phone pojawi się centrum powiadomień. Na tą chwilę wiele osób narzeka na brak takiego centrum a rozproszone powiadomienia nie wszystkim przypadły do gustu.

Centrum powiadomień Windows Phone

Grafika pochodzi z popularnego serwisu DeviantArt. Wiele osób pomyślało, że użytkownik, który przygotował grafikę pracuje dla firmy Nokia. Nic bardziej mylnego. Grafikę przygotował student a zarazem fan smartfonów Windows Phone po swojej wizycie w Redmond. Tym samym całkowicie zaprzeczył, że grafika przedstawia nadchodzące możliwości systemu Windows Phone.

This picture is no mean of confirmation for anything, i heard some stuffs by the time i was at Redmond. This picture is more like a picture of a fan to show how dedicated the lads at Microsoft are for the platform, to show users that they are not forgotten by Joe and his team. They heard what you have to say about the OS. So everyone please calm down. I did not do any kind of interview with Joe and the word in the picture is just what i made up and i think Joe would say the same thing.
I am no mean of making this picture to get exposure. I am more like a fan like everybody else and just think people are little impatient on the progress of the OS.

Z drugiej strony autor grafiki rozbudził fantazję oraz emocje związane z przyszłymi aktualizacjami. Centrum powiadomień to jedna z większych bolączek systemu Windows Phone. Pamiętajmy, że w każdej plotce jest trochę prawdy a zbliżające się targi MWC, które odbędą się za niecałe trzy tygodnie, będą idealnym miejscem na prezentację nowych możliwości systemu Windows Phone.

Źródło: deviantart.com