[PLOTKA] Aż trzy wersje Surface Phone z procesorem Snapdragon 830

Sporo osób nie pogrzebało jeszcze mobilnej dziesiątki i podobnie jak ja czeka na premierę nowych telefonów Surface Phone. Według najnowszych plotek powstaną aż trzy wersje smartfonów z logo Surface, które prawdopodobnie zadebiutują w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Według wstępnych informacji każdy z trzech modeli Surface Phone zostanie wyposażony w najnowszy procesor Snapdragon 830 (MSM8998), który w ostatnim czasie zostały dodany do minimalnych wymagań sprzętowych do obsługi systemyu Windows 10 Mobile.

Surface Phone będzie dostępny w trzech wariantach. Pierwszy będzie skierowany dla większości zainteresowanych. Drugi zostanie przygotowany dla entuzjastów a ostatni będzie przeznaczony dla biznesu. Według wstępnych plotek pierwsza wersja będzie posiadać 3GB pamięci RAM oraz 32GB wbudowanej pamięci. Druga zostanie wyposażona aż w 6GB pamięci RAM i 128GB pamięci dla użytkownika. Trzecia wersja, według mnie najmniej wiarygodna, to aż 8GB RAM i 500GB wewnętrznej pamięci. Telefony Surface z pewnością będą pracować pod kontrolą systemu Windows 10 Mobile z rozgałęzienia Redstone 2.

W sieci zaczynają się już pojawiać pierwsze grafiki, które rzekomo przedstawiają telefon Surface Phone. Nie dajcie się zwieść. Są to jedynie rendery przygotowane przez fanów. Poniżej zamieszczam jeden z takich obrazów.

Render Surface Phone

Źródło: NPU oraz phonearena