Pierwsze grafiki przedstawiające opaskę fitness Microsoft Band 2

Opaska Microsoft Band nie zyskała dużej popularności z powodu jej ograniczonej sieci sprzedaży. Jest ona dostępna wyłącznie w Stanach Zjednoczonych oraz w Wielkiej Brytanii. Być może jej następczyni zostanie udostępniona w pozostałych krajach co powinno znacząco wpłynąć na jej popularność. Już teraz możemy zobaczyć jak będzie wyglądać.

Microsoft Band to opaska fitness, która analizuje naszą codzienną aktywność oraz jakość naszego snu. Dzięki temu niewielkiemu i lekkiemu urządzeniu możemy na bieżąco analizować i obserwować naszą aktywność przeliczoną na liczbę spalonych kalorii oraz ilość przebytych kilometrów.

Microsoft Band 2

Użytkownicy opaski Microsoft Band najczęściej narzekali na jakość użytych materiałów, które po pewnym czasie ścierały się. Równie często posiadacze zwracali uwagę na wyświetlacz, który mógłby być zaokrąglony. Wygląda na to, że Microsoft posłuchał użytkowników i wprowadził taki ekran do nowej wersji opaski.

Microsoft Band 2

Dodatkowo ekran po obu stronach będzie posiadał metalowe wykończenie, które z pewnością doda urządzeniu wyglądu premium. Powyższa grafika przedstawia boczny panel z przyciskami. Tutaj nie ma żadnych zmian względem pierwszej wersji opaski. Użytkownik będzie miał do dyspozycji dwa przyciski – zasilania oraz akcji.

6 października odbędzie się konferencja, na której Microsoft oprócz odświeżonej wersji opaski zaprezentuje również nowe telefony Lumia. Czy zamierzacie kupić nową opaskę czy raczej zdecydujecie się na wymianę Waszego dotychczasowego telefonu na nowy egzemplarz? A może zbieracie na oba urządzenia?

Źródło: MicrosoftInsider.es via Windows Central