• Nokia
  • Komentarze: 0

PhotoBeamer również zaktualizowany dla telefonów Nokia Lumia WP8

Nokia udostępniła nową wersję aplikacji PhotoBeamer 1.1.5.0 dla telefonów Nokia Lumia z najnowszym systemem Windows Phone 8. Dzięki aplikacji możemy w szybki i łatwy sposób dzielić się naszymi zdjęciami z innymi osobami.

PhotoBeamer - Nokia Lumia Windows Phone 8

Jak działa PhotoBeamer? Wystarczy zainstalować aplikację i korzystać z niej aby przeglądać galerię w naszym smartfonie. Teraz na dowolnym innym urządzeniu, na którym chcemy wyświetlić zdjęcia musimy wejść na stronę photobeamer.com. Ostatni krok to skierowanie naszego telefonu na wyświetlony kod QR. To wszystko – Twoje zdjęcia za pomocą serwisu PhotoBeamer i sieci 3G, 4G lub Wi-Fi są pokazywane bezpośrednio na ekranie drugiego urządzenia. Poniżej film z działania aplikacji na telefonie Nokia Lumia 920.

Kod QR, który wyświetlony jest na stronie photobeamer.com jest za każdym razem inny. Nasze zdjęcia mogą być wysłano zarówno za pomocą sieci 3G, 4G lub za pomocą bezprzewodowej sieci Wi-Fi.

Aplikację można pobrać bezpłatnie ze sklepu Windows Phone Store. Kompatybilne są telefony Nokia Lumia Windows Phone 8 czyli Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 620, Nokia Lumia 720, Nokia Lumia 820 oraz Nokia Lumia 920.

Pobierz aplikację [label style=”2″]PhotoBeamer[/label] ze sklepu Windows Phone

PhotoBeamer - sklep Windows PhoneKod QR - PhotoBeamer