• Microsoft
  • Komentarze: 1

PhotoBeamer również otrzymuje aktualizację ze zmienioną marką

Microsoft udostępnił aktualizację dla aplikacji PhotoBeamer dla Windows Phone. Dzięki aplikacji możemy w szybki i łatwy sposób dzielić się naszymi zdjęciami z innymi osobami. W sklepie znajdziemy również niemalże identyczną aplikację o nazwie Lumia Beamer.

PhotoBeamer Windows Phone

Jak działa PhotoBeamer? Wystarczy zainstalować aplikację i korzystać z niej aby przeglądać galerię w naszym smartfonie. Teraz na dowolnym innym urządzeniu, na którym chcemy wyświetlić zdjęcia musimy wejść na stronę photobeamer.com. Ostatni krok to skierowanie naszego telefonu na wyświetlony kod QR. To wszystko – Twoje zdjęcia za pomocą serwisu PhotoBeamer i sieci 3G, 4G lub Wi-Fi są pokazywane bezpośrednio na ekranie drugiego urządzenia. Poniżej film z działania aplikacji na telefonie Nokia Lumia 920.

Kod QR, który wyświetlony jest na stronie photobeamer.com jest za każdym razem inny. Nasze zdjęcia mogą być wysłano zarówno za pomocą sieci 3G, 4G lub za pomocą bezprzewodowej sieci Wi-Fi.

Co nowego w PhotoBeamer 1.2.0.11?

  • Zaktualizowana marka.

Aplikację można pobrać bezpłatnie ze Sklepu Windows Phone. Kompatybilne są telefony Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8 oraz Windows Phone 8.1. Jeżeli zauważyliście jakieś nowości to podzielcie się nimi w komentarzach poniżej.

Pobierz PhotoBeamer na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR