• Nokia
  • Komentarze: 0

PhotoBeamer dostępny również dla telefonów Nokia Lumia Windows Phone 7.5

Nokia udostępniła aplikację PhotoBeamer również dla telefonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone 7.5. Dzięki aplikacji możemy w szybki i łatwy sposób dzielić się naszymi zdjęciami z innymi osobami.

PhotoBeamer

Jak działa PhotoBeamer? Wystarczy zainstalować aplikację i korzystać z niej aby przeglądać galerię w naszym smartfonie. Teraz na dowolnym innym urządzeniu, na którym chcemy wyświetlić zdjęcia musimy wejść na stronę photobeamer.com. Ostatni krok to skierowanie naszego telefonu na wyświetlony kod QR. To wszystko – Twoje zdjęcia za pomocą serwisu PhotoBeamer i sieci 3G, 4G lub Wi-Fi są pokazywane bezpośrednio na ekranie drugiego urządzenia. Poniżej film z działania aplikacji na telefonie Nokia Lumia 920.

Kod QR, który wyświetlony jest na stronie photobeamer.com jest za każdym razem inny. Nasze zdjęcia mogą być wysłano zarówno za pomocą sieci 3G, 4G lub za pomocą bezprzewodowej sieci Wi-Fi.

Aplikację można pobrać bezpłatnie ze sklepu Windows Phone Store. Kompatybilne są telefony Nokia Lumia Windows Phone 7.5 czyli Nokia Lumia 610, Nokia Lumia 710, Nokia Lumia 800 oraz Nokia Lumia 900. PhotoBeamer można również pobrać skanując poniższy kod QR.

Kod QR - PhotoBeamer
Źródło: Windows Phone Store