Phone Insider to zapowiedź Windows 10 dla telefonów?

Dzisiaj w Sklepie Windows Phone została odkryta aplikacja o nazwie Phone Insider, której producentem jest Microsoft. Może to być sygnał, że gigant z Redmond pomału przygotowuje się do udostępnienia systemu Windows 10 dla telefonów.

Phone Insider Windows Phone

Z opisu znajdującego się w Sklepie wynika, że zarejestrowani użytkownicy w programie Windows Insider mogą otrzymywać testowe wersje systemu na swoje telefony. Po więcej informacji zostaniemy odesłani pod adres insider.windows.com.

Na tę chwilę niestety nigdzie nie mamy możliwości aby zapisać się do programu a sama aplikacja nie oferuje zbyt wiele. Możemy zobaczyć jak wygląda, sprawdzić informacje o naszym telefonie oraz możemy spróbować wyszukać program.

Do tej pory posiadacze telefonów z systemem Windows Phone aby pobrać najnowsze testowe wersje systemu mogli skorzystać z programu Preview for Developers. Nie jest do końca pewne dlaczego Microsoft postanowił stworzyć drugą aplikację ze zmienioną nazwą. Być może przeznaczona jest wyłącznie dla pracowników. Może się również okazać, że system Windows 10 dla telefonów będzie dostępny wyłącznie w aplikacji Phone Insider. Z pewnością wszystkiego dowiemy się na konferencji Microsoftu, która odbędzie się już 21 stycznia.

Pobierz Phone Insider na Windows Phone 8.1 (bezpłatne)

sklep Windows PhoneKod QR

Źródło: Windows Central