• Programy
  • Komentarze: 0

PayPal – wirtualna portmonetka w Twoim telefonie Windows Phone

W sklepie Windows Phone Marketplace pojawiła się nowa wersja aplikacji do obsługi naszego konta PayPal, które oferuje usługi płatnicze umożliwiające firmom i klientom indywidualnym posiadającym adres e-mail wysyłanie oraz odbieranie płatności przez Internet.

PayPal - Windows PhonePayPal - Windows PhonePayPal - Windows Phone

Dzięki aplikacji PayPal dla systemu Windows Phone możesz korzystać z sytemu PayPal, gdy jesteś poza domem. PayPal działa na zasadzie wirtualnej portmonetki (Cyfrowy portfel). W systemie PayPal klienci mogą płacić przy użyciu karty kredytowej bądź salda konta PayPal, które można zasilać przelewami z konta bankowego lub innego konta PayPal.

Wyślij pieniądze i zażądaj zapłaty

Niezależnie od tego, czy chcesz wysłać podarunek pieniężny, czy zwrócić przyjacielowi pożyczkę — przesłanie pieniędzy jest łatwe i BEZPŁATNE (jeśli korzystasz z Banku lub Salda jako źródła finansowania płatności)

Zarządzaj rachunkiem

Sprawdzaj saldo, wypłacaj środki albo wyświetlaj dokonane transakcje — w każdej chwili i w dowolnym miejscu

Dodatkowe funkcje

  • Nowa funkcja „Lokalne”, dzięki której możesz znaleźć lokalnych handlowców korzystających z usługi PayPal Here™ i zapłacić im w systemie PayPal.
  • W sieci i poza domem — system PayPal zawsze zapewnia bezpieczeństwo Twoich informacji finansowych.

Aplikacja PayPal w nowej wersji 2.3.0.0 jest już dostępna w sklepie Windows Phone. Odwiedź sklep korzystając z Twojego smartfonu Windows Phone lub zeskanuj poniższy kod QR. Aplikacja jest kompatybilna z telefonami Windows Phone 7.5, Windows Phone 7.8 oraz Windows Phone 8.

Kod QR - PayPal
Źródło: Windows Phone Store